İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplu Olarak Makale ALıncakatır.

fkadio28

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her konuda toplu olarak makale alınacaktır. 150 -250 kelime arasındaki makaleler toplu olarak tanesi 1 tl'den alınır.

ygt41

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir şey derdim de uzaklaştırma yemeye değmez. Kimse bununla ticari ilişkide bulunmasın !

Conquistador

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Benim makalelerimi bir sitede paylaşmış bugün. Ben ödeme yapmayacağını anlayınca blog açıp, makaleleri paylaştım. Basit blogger alt yapılı bir blog. binbirbilgi.org diye bir sitede paylaştı ben de yazı çalıntı bildiriminde bulundum.. Bakalım ne olacak :) Değecek mi hırsızlığına

ygt41

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Malesef onu ben de denedim makalelerin özgünlüğü gitmiyor. Onun için bloğunuza belli bir trafik sağlamanız gerekiyormuş.. Bırakın ne hali varsa görsün..

yazar34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Vay bayağı insan mağdur olmuş, geçmiş olsun bulaşmasaydınız keşke.

gerbelas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha bulasmadim cok şükür. Emegin calinmasi kadar kötü bir şey olamaz. Magdur arkadaslara gecmis olsun. Uyarilar icin de tum arkadaslara tesekkurler.

ygt41

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim param da ödenmedi... Daha iyi numaralar dene... Belki 1-2 gün daha oyalarsın

eminszer

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
BU KADAR SAHTEKAR OLUNUR MU YAHU... YUH SANA TERBİYESİZ HERİF... KİMSE BU ADAMLA ALIŞVERİŞ YAPMASIN LÜTFEN. KENDİSİ TAMAMEN DOLANDIRICIDIR. UYARISI BİZDEN...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5