İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

toplu resim indirme.acilen yardım lütfen

iskenderun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaşlar bi kaç siteden toplu halde resim indirmek istiyorum ama bi türlü olmuyor. webpics ile denedim olmadı picaloader ile denedim olmadı flash get le denedim olmadı . kaynağı script ile gizlemişler sanırım . bir türlü ulaşamıyorum kaynağa.bana önerebileceğiniz bir program var mı . bir de şu var . elimdeki webpics programı versiyonu 1.85 .. daha üst versiyonu mu gerekli.. yardım ederseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler

iskenderun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resim galerilerinden indirmek istiyorum. ücretsiz resimler hepsi
. yabancı siteler

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teleport ile yaparsın. demo sürümünde az indirebilirsin. full versiyonunu satın alman lazım.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
@merlin in dediği gibi size verilmek istenmeyen bişeyi niye illa almaya çalışıyosunuz anlamadım. ben kaynaklarımı hiç bir zaman gizlemiyorum başkaları almasın diye. ama istemeyene de saygı duyulmalı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5