İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplu resimler üzerine yazı yazma

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Arkadaşlar oyun sitemdeki tüm resimlerin üzerine adresi basmak istiyorum.
Bunu php ile yaptıgımda yazının altındaki alan tahriş ediliyor, bunun için bir paket program varmı?

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de çoktandır bunu kullanıyorum, çok kullanışlı bir program ancak resimlerin boyutlarını değiştireceğim zaman, misal 800*640 ebatlarını seçiyorum, resimi keserek 800*640 olan alan kalıyor, resmi kücültmüyor, belirttiğimiz alandan geriye kalan fazla kısımları kesiyor atıyor. bu da pek fazla işime yaramıyor. program içerisinde bunu seçebilme seçeneği de göremedim, inceleyen arkadaşlar var ise yardımcı olurlarsa sevinirim.

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Express Thumbnail Generator istediğiniz bütün işlemler bu programda mevcut.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de çoktandır bunu kullanıyorum, çok kullanışlı bir program ancak resimlerin boyutlarını değiştireceğim zaman, misal 800*640 ebatlarını seçiyorum, resimi keserek 800*640 olan alan kalıyor, resmi kücültmüyor, belirttiğimiz alandan geriye kalan fazla kısımları kesiyor atıyor. bu da pek fazla işime yaramıyor. program içerisinde bunu seçebilme seçeneği de göremedim, inceleyen arkadaşlar var ise yardımcı olurlarsa sevinirim.

resimleri toplu yada tek tek istediğin boyutlara küçültmek için ben Pixresizer kullanıyorum ücretsiz ve kullanışlı bir program

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Umuture teşekkürler bilgi için, myguitar nickli arkadaşın verdiği program gerçekten süper ve süper ötesi..
Teşekkürler.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
program güzelde;

Herkesin toplu resmi yokki :S
Top18.jpg

Benimkisi topsuz napcaz :D
00014734.jpg

şaka bi yana gerçekten güzel program teşekkürler :D

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
-rep hakkımız olsaydı bayat espriden dolayı kullanmayı düşünürdüm :)

sitede kocaman bir geyik kategorisi var. geyikleri bu tür konular yerine oralara saklarsanız daha yerinde olur.

qbert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

enteresan. ben de yapıyorum küçültme işlemini fakat bende resimleri hiç kesmedi. normal olarak istediğim boyuta getirdi.
Bu işlemi "Resize" kısmından yaptım. sen ayarlarla oynamış olmalısın. ondan öyle olmuştur senin resimlerin ;)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Acaba bu programlar sadece pc üzerindeki resimlerinmi boyutlarını değiştirip üzerlerine yazı yazıyor.
FTP den resimlerin üzerine yazı yazabiliyorlarsa çok süper olur hemen kurarım :).

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5