İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplu Sayfa Üretici V 2.0

acqua

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sonunda vaktim oldu yeniledim denemeniz için tekrar sizlerle paylaşmak istedim daha önceden konu açmıştım biri için özel oalrak yazmıştım sanırım spam içni kullandı o arkadaş daha sonra bir kaç özellik isteyen arkadaş olunca bir yenileme daha ekledim programın amacıistediğiniz kelimelerde her türlü uzantıda sayfalar üretebiliyor kendi html ,php,aspkodlarınızı sayfaların içine girebiliyorsunuz dilerseniz oluşturduğunuz sayfaların link haritasını çıkarabiliyosunuz şimdi benim eklediğin nokta değişken olayı sayfanızda herhangi bir yerde %kelime% yazdığınız her yer sizin keywordünüzle değiştirilecektir örnek vermek gerekirse kelimemiz araba olsun sayfa araba.htm yada istediğniiz uzantıda oluşturulur içinde ise sizin kodlarınız olur değişken olayını alttaki kodda kabaca açıkladım
Kod:
<html>
<head>
<META content="%kelime% bilgileri" name=Copyright> [COLOR="red"](Burası değişkenden ötürü araba bilgileri olacak)[/COLOR]
<META http-equiv=Content-type content="text/html; charset=windows-1254">
<META http-equiv=Content-Language content=tr>
<META NAME="KEYWORDS" CONTENT="%kelime% bilgileri fotoğrafları">[COLOR="red"](Burası değişkenden ötürü araba bilgileri fotoğrafları olacak)[/COLOR]
<title>%kelime% hakkında bilgi</title> [COLOR="red"](Burası değişkenden ötürü araba hakkında bilgi olacak)[/COLOR]
bunun gibi bir şey şu an sadece test ediyorum olurda beğenirseniz programın satışı vardır öle 3 haneli rakamlar değildir :) ucuzdur asıl amaç deneyip test etmenizdir teşekkürler

bide ekran görüntüsü :

ekranbt3.jpg

Download toplu Sayfa Üretici V 2.0:
-------------------------------------
http://www.speedyshare.com/471564494.html

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Spam'i tesvik edici satis veya paylasim yapmamaniz daha iyi olur.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı işler içinde kullanılabilir...

toplu kayıt işlemlerinde isimler girilerek yada bilgiler girilerek işlemler toplu halde yapılabilir.

misal en son bi online oyun için site yapma muhabbeti vardı bir çok kullanıcı için tek tek sayfa üretmektense bu tür bir programla hızlı bir şekilde işlem yapılabilir.

ve sanırım burda site üzerinde işlem yapan bi yazılımda vardı ama arkadaş pek paylaşımcı olmamıştı.

ama dediğin gibi sanırım spam sayfa üretmek için birebir :) şimdi iyicene mıncıkladım.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu sayfalara " doorway" sayfalar deniliyor. google da aratırsanız bulabilirsiniz.
yani halk arasında : spam sayfalar:)

program çok güzel. eline sağlık ama hiç tavsiye etmem bu tür spam sayfalar kullanmanızı. inanın hep zarar. bizzat denendi ..hiç bir işe yaramıyor

acqua

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilginçtir ben zaten yazdığım hiç bi programı kullanmıyorum :D ama tabi spam için illaki kullanan olacaktır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5