İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplu Sms Sitesi

yusuf21

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar toplu sms gönderme sitemi satıyorum.sitenin 12 13 tane müşterisi vardır.müşteriler aktiftir.aylık kar 500 600 arası değişmektedir.siteyle ilgilenemediğim için satıyorum.ilgilenilirse aylık 2000 2500 lere kadar çıkmaktadır.Sitede 35000 başlıksız ve 2000 adet başlıklı kredi bulunmaktadır.alan kişiye detaylı olarak anlatılıcaktır.alan kişiye şimdiden hayırlı olsun.

site adres : www.turuncusms.com
Site geliri : 500 - 600 TL
Site için istenilen fiyat : 1250 TL
Satma Sebebi : İlgilenememek.
İletişim : [email protected]
Cep : 5548730170

Not : Kar Marjı Yüksektir.Alınan Smsler Çok Ucuza Gelmektedir.Hesaptaki Smsler sadece sitenin fiyatına bedeldir.o yüzden müşteriler ve kurulu bir sistem bedavaya gelmiş olacak.

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Takas dusunur musunuz, yoksa sadece satilik mi? PM lutfen.

Ekleme: Takas dusunur musunuz, yoksa sadece satilik mi? PM lutfen.

yusuf21

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Yok hocam takas dusunmuyorum sıtelerle falan ugrasacak vakıt yok.alıcıysan sana yardımcı olurum bu arada sıteyle hıc ılgılenmedıgımız halde 500 600 bırakıyor 5 6 market baglarsan aylık en az 3 4 bın tl bırakır.bu fiyata oturmus sms sıtesı bulamazsın ustelık 12 13 musterı ve 1 bayı olmak uzere.alan kısı bana dua eder.

BADI_SABA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu toplu sms sistemi de farklı bir site, başlıklı ve kurumsal düşünenler yararlanabilir.

BADI_SABA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sms işi yapacak olanların dikkatine;

Mutlaka ama mutlaka hizmet aldığınız firmanın lisansı olup olmadığına bakınız, akjsi takdirde güm diye siteniz kapatılır ve ceza yeme riskiniz var... Toplu sms konusunda resmi ve yasal olarak bayi olmak isteyen varsa yardımcı olurum. 0 312 280 63 42 den Talip

yusuf21

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Sms işi yapacak olanların dikkatine;

Mutlaka ama mutlaka hizmet aldığınız firmanın lisansı olup olmadığına bakınız, akjsi takdirde güm diye siteniz kapatılır ve ceza yeme riskiniz var... Toplu sms konusunda resmi ve yasal olarak bayi olmak isteyen varsa yardımcı olurum. 0 312 280 63 42 den Talip

Neden konuyu baltalıyorsunuz.Lisansı olmayan firma btk dan nasıl numara alıyor :S Bu kadar ucuz olmaya gerek yoktu.Neyse satış iptal bu arada konu silinebilir.

BADI_SABA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ssm satışı yaptığınız zaman sms faturası kesmiyorsunuz suçlu olursunuz, bilgi vermek amacıyla söylüyorum, iyi çalışmalar!

yusuf21

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
sen nerden biliyorsun fatura kesmediğimi :D bu kadar dert mi oluyor sana :D

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
almak isteyen kullanıcı zaten tüm detayları sorar, belgeleri görür alır. adamı pişman etmeye gerek yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5