İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TopRadyo.Com - Satılıktır ve Ne kadar eder?

lordking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: http://www.topradyo.com
İstenen minimum fiyat: 300 YTL
Sitenin açılış tarihi: 2006/Mart
Kategori, sitenin içeriği nedir: Online Radyolar Sıralaması
Günlük hit sayısı, kaynak link: --
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içeriğiyle birlikte
Hosting dahilmidir: Evet 2007 Şubat ayına kadar
Banlı olduğu sponsor varmı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru varmı: Hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: Evet
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: -
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Hayır

Site yaklaşık 2-3 aydır kapalıydı, ilgilenemediğimden dolayı kapalı kaldı.
Aslında çok hit yapabilecek bir site ancak malum kapalı kaldığından hitleri düşük, zaten ilgilenebilsem tüm radyolara mail atılıp anketin aktif olduğu konusunda bilgi verilecek, en büyük ücretsiz reklam kaynağım bu çünkü hepsi forumlarında oy toplamak için çabalıyorlar..
Bunun harici sistem php ile shoutcastten bilgi asp ile siteye yansıtıyor, biraz karışık ama web bilgisi olan kolayca anlayabilir.
Yönetici panelleride tam olarak yönetici için değil yani derme scriptler ve kodlar ile yazılmıştır, ancak tüm detaylar satış gerçekleşirse anlatılacaktır..

Eğer kafama yatan bir teklif veren olursa satmayı düşünüyorum..
Satın almayacak olsanız bile, bu site için ne kadar verebileceğinizi belirtebilirseniz sevinirim, iyi çalışmalar..

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sitenin tasarımı gerçekten hoş.Böyle bi tasarımı 300 ytlye kolay kolay yaptıramazsın.Onun için alıcısı olacağına inanıyorum bu fiyata

Hayırlı satışlar

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar,
Siten çok hoş gözüküyor ama sitenin çalışma mantığı hakkında görüşebilirmiyiz...
msn: ahayirli at hotmail.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5