İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toptan link alımı

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
herkese merhaba,
bi çok sitemiz için sadece backlink amaçlı link alımı yapılacaktır. her bir sitenizden en az 7-8 tane link almayı düşünüyorum. ana sayfa linkleri çok ilgimi çekmediği için, dış linki az olan veya hiç olmayan ama google da indexli olan en az pr1 alt sayfalarınız için fiyat teklifi vermenizi rica ediyorum. yerleştirilecek olan linkler hiç bir şekilde ahlaka ve ya yasalara aykırı sitelere yönlenen linkler olmayacaktır. fazla sayıda link alımı yapılacağından ve de alt sayfalara reklam verileceğinden ötürü verilecek fiyat tekliflerinin uygun fiyatlar olmasını bekliyorum. fiyat teklifini uygun bulduğum arkadaşlarla pm yoluyla irtibata geçeceğim, diğer arkadaşları ise malesef cevapsız bırakmak zorundayım zira zaman konusunda ciddi sıkıntılarım var.
tüm arkadaşlara iyi çalışmalar diliyorum...

Sadık

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tek linkiniz için 100 ayrı site anasayfa ve tüm sayfalar.Pr ve linklerin kalıcı olacağı konusunda garanti veremem. Dizinlere ekleme vs türünde değil.
150 ytl uygunsa detayları gönderiyim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5