İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Torrentturk davetiyesi

musabben

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
torrentturk davetityesi verecek Allahın kulu yokmu yaw....1 haftadır arıyorum....

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Arkadaşımın davetiyeleri var ama üye alımı yok. Ramazan mübarek ay diye almışlar. O zamanda ben bilmiyordum o siteyi. Senin gibi açıkta kaldım :) Kurban arefesinden ümitliyim ;)

Shun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende üye oldum da :D nedir bu torenetturk ilk defa duyuyorum:)

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sitedeki duyuruyu gormemistim. Uye alimlari baslamis. Davetiye gerekmiyor.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
torrent hiçbirşey anlamadım bir film indirmek için bu kadar zahmete girilirmi yaw :)

Webarsiv

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
torrent hiçbirşey anlamadım bir film indirmek için bu kadar zahmete girilirmi yaw :)

Suan için En iyi paylasım programı.. Bazen Rapidden bile daha hızlı iniyor...İndirdigin dosyaların Fake olma ihtilmali yok..Cünkü her önüne gelen sunum yapamıyor..

pckopath

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En sağlam torrent paylaşım sitesi demonoid idi fakat CRIA dc lerini tehdit ettiğinden dolayı geçen hata kapandı.Şu anda üyelik gerektiren en sağlam torrent sitesi torrentleech.Bağlantınıza göre 10mb/s ye kadar hızla dosya indirebiliyorsunuz ama şu an davetiye dahil hiçbir şekilde üye almıyorlar

husay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En sağlam torrent paylaşım sitesi demonoid idi fakat CRIA dc lerini tehdit ettiğinden dolayı geçen hata kapandı.Şu anda üyelik gerektiren en sağlam torrent sitesi torrentleech.Bağlantınıza göre 10mb/s ye kadar hızla dosya indirebiliyorsunuz ama şu an davetiye dahil hiçbir şekilde üye almıyorlar

Bende Torrentleech üyeliğide vardı umarım silinmemiştir , ratio çok düşüktü

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Mevcut bağlantım (1024/256) ile ratio arttıramadığımdan üyelikli torrentleri kullanmıyorum. Ama mininova'da da istediğim herşeyi bulabiliyorum. Ratio derdi yok en azından. İndirdikten sonra yarım saat kadar da seed yapıyorum hayrına yeter. Güncel torrentleri gayet hızlı, fake olup olmamasınıda yapılan yorumlardan öğrenebilirsiniz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5