İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toshiba batarya sorunu

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir arkadaşım yeni bir toshiba notebook aldı, notebook windows vista işletim sistemi ile geldi ve arkadaşım vista makinada yavaş çalıştığından windows xp yükledi makinaya ve xp driverlarını indirip kurdu.Fakat sıfır makinanın şarjı 1 saatten fazla gitmiyor.Toshibanın xp için hazırladığı Power saver yazılımı makinada kurulu fakat çalışmıyor ve makina şarjı içiyor neredeyse.
Bu soruna nasıl bir çözüm bulabiliriz, bu sorunu daha önce yaşayan veya bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Toshibaları bilmiyorum ama IBM laptopumda batarya ile çalışırken CPU nun ve ekran kartının bataryada iken yavaş çalışması için ayarlar var. Power saver ın ayarlarıyla oyndınız mı?

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Power Saver'ı kurduk fakat power saver çalışmıyor makinada, ayarları yapmak için denetim masasındaki power saver ikonuna tıkladığımızda yazılımın çalışması için izin gerekiyor şeklinde bir uyarı veriyor ve kapanıyor.Toshibanın güç yönetimi için kullandığı başka özel bir yazılımı var mı acaba?

FileZilla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu anda xp driverlarını indiriyorum avrupa toshibadan birazdan bende xp ye geçicem,
eğer a200-1bp de öyle bir sorun olursa bilidiririm.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5