İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TR de dialer devrini tekrar başlatıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar İsteyen Arkadaşlara TR de tek çalışan dialeri verebilirim 15 günlük ödeme süresi vardır bugün başlayan arkadaşlar ağustosun 16 inde ödemelerini alacaklar

(lütfen yok dialer kullanmak istemeyen arkadaşlar yorum yapmasınlar.)
dakika: 0.05$

Mod. Notu: Forumda dialer ile ilgili içerikler yasaktır!

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eskiye göre kazanc 10 kat düşecektir

zaten bilinen birsey hala türkiye hatları olan şirketler. Artık dialere bağlanıcak potansiyelin büyük kısmı adsl kullanıyor ayrıca fiyat eskiye göre 3 kat düşmüş durumda.

daha karlı ve zararsız işler bulunabilir.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
insanlardan küfür yemenin veya bir aileyi dağıtmanın... insanlara sevdiği insanlar tarafından aç bir şekilde bakılmasının karşılığı neyle ölçülebilir bana onu söylesene... 2 kuruş para alıyosun... ama aldığın o 2 kuruş belki o adamın ekmeği çocukların giyeceği oluyo... nasıl bir anlayıştır....

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Yorum yapılmayacaksa foruma neden yazılır ki ?

Nereye tıklanacağını bilmeyen masum insanların rızkı üzerinden para kazanmaya çalışmak nedir ? Bu iş üzerine kazançlarını sağlayan ne iş yaptığı belirsiz şirketlerin maşası olan arkadaşlar. Allah için gece yatağa yatınca uyuyabiliyor musunuz ? Etik bunun neresinde ?

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
insanlar istemedikleri şekilde kullanmayacaklar kaç para olduğu yazacak isteyenler download edip kullanacak isteyenler yorum yapsın

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
egerki aciklamada yazmiyorsa "5 dk goreceginiz 3-5 resim vb birsey icin sizin telefon faturaniz hayatinizi karartacaktir" bu kredi karti ile odemeye benzemez...

"programi kur kullan muhtesem seyler seni bekliyor" demek le kredikarti kullanmanin arasindaki farki anlayamamis birinin bu foruma uye olmayi nasil becerdigini merak ediyorum... biri yardim mi etti sana ? o yardim eden kisiye git sor bakalim o ne diyecek kendin akil edemiyorsun anlasilan...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5