İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TR Lokasyonlu Süper VPS'ler İçeride !!! (1 GB Ram Kapmanyalı)

CanHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Arkadaşlar VPS Sunucularımızda Fiyat İndirimi Yaptık Ve Plesk 30 Domainlik Kontrol Panelinide Kampanyamız Sebebiyle Ücretsiz Olarak Veriyoruz.

CH-TRVPS

İşlemci: İntel Core2Quad 2.40 GHz Q6600 (4 CPU)

Ram: 512 MB DDR2 667 MHz Garanti Edilen Ram (1024 MB Kullanılabilir Ram)

HDD: 60 GB SATA2

Trafik: 200 GB (Aylık) ''10 Mbit Paylaşımlı Hat''

Lokasyon: Türkiye

AYLIK: 40 YTL

* Fiyatlarımıza KDV Dahildir. (Aldığınız Hizmet İçin Fatura Kesilmektedir.)

* İşletim Sistemi Linux'dur (CentOs Kurulmuştur,İsteğe Göre Farklı İşletim Sistemleri Kurulur)

* Panel Ücretleri: 30 Domainlik Plesk Panel Ücretsiz , cPanel 15 YTL (Aylık) , DirectAdmin 10 YTL (Aylık)

* VPS Paneli Olarak Hyper VM Kullanılmaktadır. Bu Panel Sayesinde Sorunsuzca Yönetim Sağlıyabilirsiniz.

* Sunucularımız Mars Telekom'da Barındırılmaktadır. Sunucu Donanımları Kendimize Aittir.

* Farklı Ram Ve HDD İsteklerinize Göre Değişik Paketler Oluşturulmaktadır.

İletişim Bilgileri:

Web: CanHosting Internet Hizmetleri

E-Mail & Msn: [email protected]

Tel: (0212) 223 28 58 GSM: (0536) 548 59 43

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
iletişim sayfanızda Faliyet Belgenizi ve vergi mükellefi bilgilerinizi Göremedim.?

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iletişim sayfanızda Faliyet Belgenizi ve vergi mükellefi bilgilerinizi Göremedim.?

iki tarafıda tanımam etmem ama yazmadan duramadım hosting satan kişiler birbirlerine laf atmadan duramazmı bence bu yazanlar sadece kendilerini küçültüyorlar..

Not: kesinlikle bir satıcı falan değilim 2 yıldan uzun süredir bir çok firmalarla çalışan biriyim ve asla forumlarda böyle şeyler yazan kişilerden birşey satın almam

CanHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iki tarafıda tanımam etmem ama yazmadan duramadım hosting satan kişiler birbirlerine laf atmadan duramazmı bence bu yazanlar sadece kendilerini küçültüyorlar..

Not: kesinlikle bir satıcı falan değilim 2 yıldan uzun süredir bir çok firmalarla çalışan biriyim ve asla forumlarda böyle şeyler yazan kişilerden birşey satın almam

Bu artık doğanın bir kanunu olmuş araştırmadan yazı yazmak,teşekkür ederim yorumlarınız için.

Güncel Stok Sayısı: 4 Adettir.

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı satışlar efendim izin verilmeyen bir kurulum vs varmı vps lerde oyun kurmayı düşünüyorum fiyatınız gayet uygun geldi

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1

seni zaten hostcular ve tostcular denetleyicisi yapcaz foruma nerde bi host, vps kampanya konusu acılsa balıklama atlıyorsun ortaya. sanki tek faaliyet belgesi olan sensin? yarabbi sen akıl fikire ver :mad:

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok bana windows gerekiyor cs kurmıyacağım kendi yaptığım bir oyun için istemiştim teşekkürler

cortes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Windows vps stoğunuzdamı yok, yoksa satışını mı yapmıyorsunuz?
Fiyatlarınız çok uygun geldide.

İyi Çalışmalar.

CanHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Windows vps stoğunuzdamı yok, yoksa satışını mı yapmıyorsunuz?
Fiyatlarınız çok uygun geldide.

İyi Çalışmalar.

Şuan İçin Windows Satışı Yapmıyoruz Ama Bu Yönde Talepler Geliyor Ve Bu Uygun Fiyatlarımızı Windows VPS Satışınada Yansıtmak İstiyoruz. En Kısa Zamanda Satışına Başlayacağız.

Saygılarımla...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi