İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tr-ptc.com yayına başlamıştır...

bilmezsnkimdir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.tr-ptc.com olarak yeni domainimizle yayına başlamış bulunuyoruz:tili
Sitemizden ptc işleri ve görevleri yaparak kazanç elde edebilirsiniz.Size sitemizin olanaklarından bahsetmek istiyorum.

<==Sitemizin Olanakları==>
-Minumum ödeme miktarımız 1 Tl'dir
-Sistemimiz üzerinden yapacağınız görevler için anında ödeme talep edebilirsiniz.Yani 0.25 Tl'lik görevin yaptığınızda aanında ödeme ile paypal ya da payza hesabınıza paranızı isteyebilirsiniz.Aynı gün içinde ödeme yapılacaktır.
-Reklam tıklamalarından 0.002 Tl kazanırsınız.Ref tıklamalarından ise 0.001 Tl kazanırsınız.Premium üyelerde ise reklam tıklamaları 0.005 ref tıklamaları ise 0.0025'dir.
-Sitemizin açılışına özel premium üyelik alımları sadece 25 Tl'dir.
-Reklamlar her gün mevcuttur.24 saatte bir sıfırlanır.Reflerden para almak için reklama tıklama gibi bir zorunluluk yoktur.
-ticketlara anında destek.(Aynı gün içerisinde)

<== Açılış Kampanyalarımız ==>
-İlk 10 Kişiye 500 gösterimlik reklam paketi hediye!
-İlk 25 kişiye 0.25 Tl ikramiye!!
-Açılışa özel reklam indirimlerimiz vardır.1k Hit sadece 4 Tl!!

Site adresi: http://www.tr-ptc.com
Sorular ve görüşler için [email protected] adresine mail atabilir ya da site içi iletişime geçebilirsiniz.

maths

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok yeni site içi boş az doldur :) bide ben kaçıncı oldum üye olarak :)

bilmezsnkimdir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
12 galiba :D dolduruyorum içini zaten bu sabah açtım:D Reklam yaptıracğın sitenin bilgilerini özelden atarsan koyarım şimdi zaten reklam yok site yeni :DD

bilmezsnkimdir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamı ekledim.Siteyi kapattım 3 günlük 3 gün sonra bomba açılış yapmayı düşünüyorum.Reklamın siteye kaydedildi 3 gün sonra yayına başlayacak merak etme.

bilmezsnkimdir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyelıgınız 6. sırada.Hesap bakıyeniz eklendı.İstediğiniz reklamı özelden atabilirisniz.Sitemizi tekrar online yaptık.
www.tr-ptc.com adresinden giriş yapabilirsiniz
Edit:Sitemizin şablonu tamamen değişmiş.Profosyonel bir ptc scriptine geçilmiştir.Eski hesaplar aktarılaacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5