İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tr reseller

adsl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, fiyatlarınız oldukça uygun geldi. Bazı sorularım var, reseller paketlerinizi inceledim. Ancak bana uygun bir paket bulamadım, ayrı bir paket oluşturmanız mümkün mü? Mesela 7-8 gb alan, 70gb trafik.. Olursa fiyat ne olur? Aylık ya da 3 aylık ödeme seçeneği var mı? Kredi kartı var mı? Ayrıca şu anki sunucumdan dosya transferinde yardımcı olur musunuz? 3gb dosyam mevcut.

Cevabınızı bekliyorum..

tolgatarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
size maille bilgi vermiştim ama diğer okuyan arkadaşlara bilgi olması açısından.

şu an sadece vakıfbank sanal pos mevcut (devlet bankası ama işlemlerde hızlılar)
vakıfbank kartlarına 2-12 taksit yapabiliriz ( mail order formu ile)
yada ofisimizi ziyaret ederseniz garanti bankasının fiziksel posu ile 2-12 taksit yapabiliriz.

tüm bankalar ile sanal pos anlaşmalarımız devam etmekte (ve gayet yavaş ilerlemekte :( )
poslar hazır olduğu zaman ayrıca üyelerimize bilgilendirme yapılacaktır.

saygılarımla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5