İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tr.st ye Sonsuz Teşekkür

S

sevdik

Misafir
Sevgili arkadaşlar belki şuan burayı okuyarak zamanınızı alıyorum fakat sunu söylemek istedim daha gecenlerde kendime hosting sponsoru ararken modachat nickiyle domaini aldım ve bana "tr.st" nickli arkadaş burdan yardımcı oldu ve bana her turlu konuda yardım ediyor
Benim karşıma hep iyi insanlar çıkmadı nedense bu zamana kadar Fakat hepinizim önünde tr.st nickli arkadaşa teşekkür etmek istedim Onu utandırmadım ilk gün 550 tekil 2 gun 950tekil 2gunde 5200 sayfa gösterimi kendisi baktı demekki inanılınca birşeyler oluyor(laf gittigi yeri bilir)
Hepiniz kendinize iyi bakın bol hitli günler Sağlıcakla kalın...

www.sevdik.net

M

malatyasporlu

Misafir
aynen bendende tr.st ye teşekkürler... bana çok yardımcı oldu....

H

hitmp3tr_com

Misafir
hadi bendende tr stye teşekkürler tanımıyorum ama olsun. sizlere yardım etmesi yeter :)

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben eksik kalmiyim bari ; :=) Çıkar olmadan yardım insanlar gerçekten içten bir teşekkürü hakederler.

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başarılarının devamını dilerim.. bencede gereken cevabı verdin arkadaşlara..

İyi çalışmalar..

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sevdik' Alıntı:
Onu utandırmadım ilk gün 550 tekil 2 gun 950tekil 2gunde 5200 sayfa gösterimi kendisi baktı demekki inanılınca birşeyler oluyor(laf gittigi yeri bilir)
İnşallah tüm hitleri şu şekilde yapmıyorsun: http://www.sevdik.net/follow/

pl/sql , unix , . net , vb , hippa , html , java , c , c++ , e-commerce , crm , bpo , asp , powerbuilder , oracle , as400 , sybase , cgi , pearl , customized application development

pl/sql by pl sql by pl sql tutorial to pl sql developer oracle pl sql pl sql table and designer power sybase. package pl sql, cursor pl sql, pl sql trigger, interview pl question sql, pl/sql , unix , .net , vb , hippa , html , java , c , c++ , e-commerce , crm ,

pl sql procedure by pl script sql, pl sql toolkit web by code pl sql, oracle package pl sql is pl reference sql (component for .net) oracle pl sql tutorial, application error pl raise sql. pl/sql , unix , .net , vb , hippa , html , java , c , c++ , e-commerce , crm , bpo , asp , powerbuilder , oracle , as400 , sybase , cgi , pearl , customized application development

compile pl sql, pl sql debugger visual basic .net

?????

(Bu arada TR.ST'ye genç arkadaşlara çok yardımcı olduğu için ben de teşekkür etmek istiyorum.)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr.st her zaman herkese yardımcı olur diyorum :) başka bi şe demiyorum...

amaaaaaaaa Sevdik şunu unutma ;

Türkiye'de hiç bir site (bir kaç istisna olabilir.) açıldığı ilk gün 500 tekil 3. günde 5000 çoğul gibi bir rakam yapamaz... elmasgunes'inde belirtmiş olduğu sayfayı bende gördüm... Gerçekten yakıştıramadım... isterseniz bende böyle bir site açıp. ilk günden 10 bin hit yapabilirim. hemde tekil :) inanmayan varsa her türlü iddaya varım :) ama böyle bir şeyin türk internetine veya kendimize ne geliri olacak ????

ayrıca titleın, keywordslerin çok güzel :) yaklaşık 5 bin kelime belki daha fazla var... belli bir sayıdan sonrasında google dan banlanacağını ve tabiki diğerlerinden de banlanacağını umarım biliyorsundur...

kolay gelsin...

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
teşekkür edenler için: ne demek görevimiz...

takdir edenler için: internetimizin ve webmasterların gelişmesi için elimden geleni yapmaya çalışıyorum...

follow klasörüne gelince hitler maalesef arama motorlarından gelmiyor. kendim inceledim. bazı toplistler ve kişisel sitelerden geliyor. tabiiki ilerde bu klasörün etkisi kesinlikle olacaktır.

bu arada daha çok kişiye yardımda bulunmak için dedicated arayışına geçtim tabiiki herkese hosting vermek için değil bu. sitelerimden artan alanı ihtiyacı olan kişilere sunacağım kısaca.

herkese iyi çalışmalar....

S

sevdik

Misafir
userlerim...

cevap yazma geregi duydum tr.st userlerin geldiği yeri biliyor bide ben yazayım bazı adresleri :
1.www.t....che.com diye bir gurbetci sitesinin sohbetinde reklam atıyorum gunde 500 tekilim ordan 5-6web e de gösterdim
2.www.yenibir.net : gunde 70tekil
3.www.harika100.net : 30 tekil
4.www.sevgibahcesi.com : 20tekil
daha sayamadıgım http://www.sevdik.net/toplistler.htm girin bakın hepsinden gunde 10-15tekil en az aldım

follow klasörüne gelince arkadaşlar sahtekarlık yaptıgımı düşünmüyorum cunku sayamıyacagım kadar çok website bunu yapıyor benim yapmam gayet normal bide şu keyword a gelince onu bilmiyorum en yakın zamanda düzeltecegim.. iyi çalışmalar

önemli olan tr.st gibi bir insanın aramızda olması ve bize yardım ettigi için ona sonsuz teşekkür etmem...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Yuh Yani.
Title'ndekileri yazmaya kalktım..
The text that you have entered is too long (22936 characters). Please shorten it to 10000 characters long.
Bundan nasıl haberin yok anlamadım:)

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alttaki frame in rengini değiştir bence umarım en düşük hitin bu seviyede olur. tr.st ye gelince fazla sigara içmemesini ve sağlıklı yaşamasını öneriyorum ;)

W

Whiteen

Misafir
Hile yaparak diğer web sitelerine haksızlık yapıyorsun. Senin bu yaptığına emek hırsızlığı denir belirli bir süreden sonra arama motorlarından çok fazla hit almaya başlıyacaksın ve toplistlerde haksız bir yükseliş yaşayıp hak edenlerin yerini alıcaksın. "Herkes yapıyor benim yaptığım haksızlık değil" şeklinde kendini korumanda gerçekten çok acı.

S

sevdik

Misafir
haksızlık değil

arkadaşım benim yaptıgım haksızlık değil sadece title ve keywords larda fazla kelime yazdım cunku bunun bir sınırı oldugunu da zaten bilmiyordum birçok web site gezdim ordan aldım ekledim Google`den banlanacakmış filan ben zaten bimiyordum bugun de düzelttim bugun Follow klasörüne ise kimse birşey diyemez bana o benim sorunum ilerde hitlerim hakkında ama title ve keywords lardaki cok yazı tamamen bilmedigimden dolayı o kadar ekledim oke arkadaşlar hiçbir zaman haksızlık yapmak istemedim kimseye karşı

taha22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tr.st'ye teşekkür etmeyen toptur(Yanlış anlaşılmayı önlemek için not: o kadar şişmandır ki top gibi yusyuvarlaktır)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
taha22' Alıntı:
tr.st'ye teşekkür etmeyen toptur(Yanlış anlaşılmayı önlemek için not: o kadar şişmandır ki top gibi yusyuvarlaktır)
Bunu sakliyimki, ileride moderatorluk basvurusu yaparsan ...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
ehehe :) Allah'tan öyle bir mesajım yok.. Hani ileriye dönük dusunuyorumda..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5