İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TR1Servers.com ve İstanbulTeknik.net Ayıptır Bu Kadarda Olmaz !!!

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu adam vuruldumu msn de ıdı dun gece hastanede msn mı var yoksa öbür taraftanmı baglandı dersınız :)

L

LNWServers

Misafir
Valla MSN'de ise ben görmedim engellemiş galiba bizide.

FB-DeViL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Efsane Geri Dönüyor

Acaba Yeni Firma(!) sının adı ne olacak

FB-DeViL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Baksanıza MSN ' De Online oldu falan diyorsunuz.

online olması yeni bir facia demektir :p

şimdi yeni datacenter arıordur

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olay hakkında iyi kötü yorum yapmayacağımda genel anlamda bakıyorumda iletişim bölümünde sadece mial form olan Ticaret Sicil Bilgisi, oda Sicil Bilgisi, Vergi Dairesi bilgisi olmayan fiyatları abartı derecede düşük olan bir yerden hostng alıp sonrada böyle böyle oldu denmesi garip.. Ödenen ücret resellere yılık 40 ytl dir.. Ha yine de istanbulteknik i de bi yönden takdir ettm. Hizmet sözleşmesini bilmyiordum diye birşey olamaz. Her müşteri okumak zorundadır. Açık açık siteye yazmışlar sizde o şartları kabul etmişsiniz alırken.. Ondan sonra itiraz hakkı doğamaz..

Host alırkende en çok dikkat edilmesi gerekeni daha öncede forumda yazmıştım ama taşladıllr :) 1 yıl ve altındaki sürede açılmış firmalardan hiçbir alışverişte bulunmayın en başta demiştim o zaman hiç firma açlmasın denmişti.. Evet ilk 1 yıl zarar etmeyi göze alamıyorsa açılmasın.. Ben biri ile anlaşırken ne olursa olsun netteki yerine bakarım. Kaç zamandır internette.. Ne işler yapmış.. Bırakıp kaçması zor mu kolay mı.. Örnek aklıma ilk gelenlerden biri anatolia hostingi ele aldığımız zaman yılların şirketi.. Hakkı ile para kazanıyor zaten neden başka bir yol seçsin..

E

emrearslan87

Misafir
dolandırılanlar arasına girdik .. neyse lnw servers la anlaştık bari müşterilerimiz madur olmasınlar

L

LNWServers

Misafir
Mağdur olan müşterilere yardımcı olabilirim elimden geldiği sürece, dosya kayıbı olmasın diye eski root şifresini denedim dosyaları cekicektim fakat root şifresi değiştirilmiş.

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dolandiracagı bellıydı zaten

hergun bı kampanya yılbaşi, aybaşi, sevgililer gunu, bayramlar vs. Bunda

kampanya hıc bitmedıki + ucret almadan host verip sonrada msn'ne parasını

göndermeyenlerın hesabı kapatılacak yazan bırınden ne beklersın.

kendisiyle bı kere msnde görustuk hıyarcıyım hıyar satarım ister al ister alma

tarzında uslup kullanıyordu anladımkı bu adamla iş yapılmaz o hostları 40

değilde bedava vermıs olsaydı kullanmıyacaktım.

Merhaba desen Merhaba...! diye cevap veren bırınden ne beklersıniz daha

Cumletten Geçmiş Olsun.

U

ugurpala2738

Misafir
LNWServers sızde istteknıgın lınux sunucusumu barınıyo ona gore bende cekım dosyaları

lınux kapanırsa mahfolurum

L

LNWServers

Misafir
Pazartesi gününe kadar kapatılacak, acele edin bence sonra istesenizde dosyalaronızı alamıyacaksınız.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LNWServers' Alıntı:
Pazartesi gününe kadar kapatılacak, acele edin bence sonra istesenizde dosyalaronızı alamıyacaksınız.
WHM panelinden bence duyuru yap.tüm ordaki reseller ve hosting müşterilerine whm panel üzerinden mail yollasan daha iyi eğer kontak mailleri girilmişse onlara mail gider ve daha iyi sonuç alınır.

L

LNWServers

Misafir
Root şifresi olsa bende zaten yedeklerini coktan alabilirdim :) PM ile mesaj yazan arkadaşlara zaten yardımcı olmaya çalışıyorum.

hardiskim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne diyelim bizim 40 YTL sadaka olmus öbür tarafta benim 40 YTL için kazanı 2-3 daha fazla fokurdar :)

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LNWServers' Alıntı:
Root şifresi olsa bende zaten yedeklerini coktan alabilirdim :) PM ile mesaj yazan arkadaşlara zaten yardımcı olmaya çalışıyorum.
nasıl root şifresi yok.siz buna server satmadınızmı? eğer sattıysanız sizin datacenterdaki reseller panelinizden yeni şifre istiyebilirsiniz.o zaman daha basit olur.

L

LNWServers

Misafir
Maalesef çalıştığımız firma şifre resetleme işlemleri için ek ücret talep ediyor.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazık oldu bence.nerden nereye.eskiden benim reseller müşterimdi sonradan kendine server aldı.ama tek hatası bence bırakıp gitmesi her serverda ufak tefek sorunlar olur bence asla hizmetinden anlayışından bırakmaması lazımdı sorun varsa bunu müşterine iletmelisin.burda oda suçluydu müşteride.onun soçu müşteriye bir bildiri yollamadan yada herhangi bir yedek almadan siteyi silmesi.müşterinin hatası ise hiç bir zaman makinalara güvenmemesi hizmet sözleşmesini dikkatlice okuması ve haftada bir yada üçgünde bir yedek alması lazımdı.ben kendim devamlı müşterilerime bunu söylüyorum.inşallah hiç kimsenin başına gelmez.ne diyelim müşterileri inşallah herhangi bir data kaybı yaşamaz.

L

LNWServers

Misafir
Tabi hemen kaçmak olmaz, bence büyük bir problemde yoktu açıkcası 26 sında arkadaş kayboldu bir daha görmedim ve p.tesi günü ücret yatırılması gerekiyordu burda benim uğraşım TR1Server'in müşterilerinin mağdur olmaması benimde bu durumda yapabileceğim bir sey yok cunku bende mağdur durumdayım.Daha fazla zarar etmek yerine sunucuyu iptal ettirmem gerekti.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LNWServers' Alıntı:
Tabi hemen kaçmak olmaz, bence büyük bir problemde yoktu açıkcası 26 sında kayboldu bir daha görmedim ve p.tesi günü ücret yatırılması gerekiyordu burda benim uğraşım TR1Server'in müşterilerinin mağdur olmaması benimde bu durumda yapabileceğim bir sey yok cunku bende mağdur durumdayım.Daha fazla zarar etmek yerine sunucuyu iptal ettirmem gerekti.

tabi sende haklısın.elinden geleni yapıyorsun.ama bence müşteriler için ücreti ödeyip datalarınıı kurtarman lazım.en fazla 10$ isterler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5