İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Trabzon - Sivas maçı tekrarlanıyor

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Federasyon maçın tekrarına karar verdi.

Demekki ne yapmak gerekiyor? Baktınız takım mağlup, son 30 saniyeye kadar bekleyin. Dalın sahaya.. Maç tekrarlansın, bu sefer galibiyet olur belki. Trabzonlu federasyon başkanını kutluyoruz bu kararından dolayı...

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Trabzon yeniliyorken bu olaylar çıksaydı maçın tekrar edileceğini zannetmiyorum. O zaman rahat rahat sivası hükmen galip sayarlardı. TS Başkanının Federasyondan desteğimizi çekeriz tehtidide etkili olmuş demekki.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
N. A. nın yaptığı çamurluklar, ahlaksızca açıklamalar, kanal kanal gezip ağlamalar sonuç verdi. Sivas başkanı çıktı gayet düzgün konuşurken üstelik yüzde yüz haklıyken alttan aldığı halde, sportif başarısızlıklarını örtmek için taraftara yalakalık yapma adına trabzon kulübü başkanı kendine dosta yaklaşan birini kırdı.

Karaktersiz insanları sokmasınlar türk sporuna tek temennimiz budur ama Federasyonun en tepelerine kadar sızmış bir pislikle yönetiliyoruz..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
arkadaşlar gizli oyunlar dönmektedir, bu kadar çabuk rehavete kapılmayın lütfen, Kapalı kaılar ardında oynanan oyunları hiç birimiz tam olarak bilemeyiz TS de seçimler yaklaşıyor ve M.A. yılmaz ismi sizlere birşeyler çağrıştırıyordur umarım. Ne kadar temel fıkrasındaki lazlıklar kadar laz bir taraftarda olsa oraya girenler son dakikada böyle birşeyi sanmamki onlar bile yapamaz...

umarım birşeyler anlatabilmiştirim.

EFO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiç katılmıyorum size,
bir salak taraftarın yaptığı tüm takıma mal edilemez.Galatasaray-Fenerbahçe maçını hatırlayın.Sahaya atılan sularla küresel ısınma yüzde 10 oranında hızlanmıştı :p Ama aynı hakem maça 2 defa ara vermesine rağmen maçı tamamladı.Şunun şurasında 30 saniye var bırakda oynansın bu kadar bokluk yaşanmasın.Aslında maçın 1-0 Trabzon'un hakkı olduğu gün gibi ortadadır.Düşünün ben Fenerbahçeliyim giyiyorum Galatasaray kapşonu falan,son dakika maçın bitimine 30 saniye var fener yeniliyor 1 - 0 ve sahaya atlıyorum birine tokat atıyroum hop maç tekrarlanıyor.Mantıklı mı?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiç katılmıyorum size,
bir salak taraftarın yaptığı tüm takıma mal edilemez.Galatasaray-Fenerbahçe maçını hatırlayın.Sahaya atılan sularla küresel ısınma yüzde 10 oranında hızlanmıştı :p Ama aynı hakem maça 2 defa ara vermesine rağmen maçı tamamladı.Şunun şurasında 30 saniye var bırakda oynansın bu kadar bokluk yaşanmasın.Aslında maçın 1-0 Trabzon'un hakkı olduğu gün gibi ortadadır.Düşünün ben Fenerbahçeliyim giyiyorum Galatasaray kapşonu falan,son dakika maçın bitimine 30 saniye var fener yeniliyor 1 - 0 ve sahaya atlıyorum birine tokat atıyroum hop maç tekrarlanıyor.Mantıklı mı?

İşi basit görürsek tabikide 1-0 olabilir. Ama sivas serbest atış kullanıyor o golde olabilir. Hani 1-0 ında garantisi yok.

Karar skor için değil spor için verilmeli. Sahaya kimse girmesin diye ibret edilmeli. Şimdi ne olacak? kim korkar sahaya girmekten? hani başka bir maçta biri sahaya girerde o takımı hükmen yenik sayarlarsa kimin hakkı yenmiş olacak? böyle bir yönetim olamaz. olmamalı..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Hiç katılmıyorum size,

bu sizin düşüncenizdir, haklı olabilirsiniz evet ama kurallar bellidir ve herkes için geçerli olmalıdır.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Yalnız bu maçla ilgili değilde dikkatinizi çektimi, bu sezonun hiç bir tadı tuzu yok gibi, Ya benim galatasaray fanatikliğimden yada gerçekten havada bir tatsızlık var, fb bjk maçlarını izliyorum zira onlardada bi fark göremiyorum. Nerde şu on sene önceki maçlar nerde on sene önceki tribünler.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Yalnız bu maçla ilgili değilde dikkatinizi çektimi, bu sezonun hiç bir tadı tuzu yok gibi, Ya benim galatasaray fanatikliğimden yada gerçekten havada bir tatsızlık var, fb bjk maçlarını izliyorum zira onlardada bi fark göremiyorum. Nerde şu on sene önceki maçlar nerde on sene önceki tribünler.

evet, bu senenin en güzel şeyi Carlos ve Lincoln herhalde.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böyle yurtdışında Türkiye konulu birşey oldu mu sizde böyle olaylar oluyor diye örnekler verirler, bu da tam ne kadar Muz Cumhuriyeti olduğumuzu iddia edicek birinin verebileceği bir örnek. Avrupa'da en az 2 sene men gerektirecek bir cezanın Türkiye'de karşılığı maç tekrarı. Diyecek bir şey yok, federasyona Fenerbahçe'yle itilafında düşmanımın düşmanı dostumdur diyenlerin boynuna bu olayların günahı.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Verilen karar yine de TS'nin aleyhine olmuştur çünkü 1.0 yenik olan bir takıma tekrar galibiyet için bir şans verilmiştir.

EFO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerekli karar bu maçın 3-0 hükmen bitmesi ve ekstra puan silinmesiydi. Evet trabzonun aleyhine oldu haklısın..

Ya Allah aşkına bu kadar mı nefret ediyorsunuz Trabzonspor'dan?Hiç kimsenin Galatasaray-Fenerbahçe maçından sonra sesi bu kadar çıkmamıştı.Sizce o maçtaki olay mı büyük bu maçtaki mi?Hakemin ağır tahriki söz konusu.Ayrıca verilen kararı federasyon bir tarafından uydurmamış madde numaralarını vererek açıklamıştır.
Unutmayınki bundan 2 sene önce Fenerbahçe ile Trabzonspor'un şampiyonluk yarışında olduğu bir dönemde Fener Trabzon'u 2-1 yenmiş ve attığı 2 golde de hakem hatası vardı.Kimse bunları görmüyor ama Trabzon güçsüz ya vurun anasını satayım.

Siz daha çok beklerseniz Anadolu kulüplerinden şampiyonluk.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sahaya inip futbolcu döverek başarı elde edeceklerse, olmaz o iş. FB-GS maçında da söyledik. Haftalar sonra karar verdilerki kimse ses çıkarmasın diye. Ama dikkat ederseniz, sayın federasyon başkanı hem galatasaray fanatiği, hemde trabzonlu. Tesadüfde diyebilirsiniz ama değil.

EFO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir şerefsizin yaptığının tüm takıma mal edilmesini anlamıyorum,anlayamıyorum.Unutmayınki Trabzonspor taraftarı çok centilmendir,karşı takım iyi oynadığı zaman karşı takımı alkışlama nezaketini kaç takım taraftarı gösteriyor?Denizlispordan sonra tel örgülerin kaldırıldığı ikinci stad olduğunu hatırlatırım.Siz hiç Trabzonspor maçlarında adam öldüğünü duydunuz mu?Neyse bana göre olması gereken son 30 saniyenin oynanmasıydı ama olmadı şimdi baştan alıncak maç.Burada hatalı olan hakemdi olayları o büyüttü malesef.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Ya Allah aşkına bu kadar mı nefret ediyorsunuz Trabzonspor'dan?Hiç kimsenin Galatasaray-Fenerbahçe maçından sonra sesi bu kadar çıkmamıştı.Sizce o maçtaki olay mı büyük bu maçtaki mi?Hakemin ağır tahriki söz konusu.Ayrıca verilen kararı federasyon bir tarafından uydurmamış madde numaralarını vererek açıklamıştır.
Unutmayınki bundan 2 sene önce Fenerbahçe ile Trabzonspor'un şampiyonluk yarışında olduğu bir dönemde Fener Trabzon'u 2-1 yenmiş ve attığı 2 golde de hakem hatası vardı.Kimse bunları görmüyor ama Trabzon güçsüz ya vurun anasını satayım.

Siz daha çok beklerseniz Anadolu kulüplerinden şampiyonluk.

ona trabzondan nefret etmek diye neden bakıyosun anlamadım, rakibi ingilizmiydi? :)
şahsen ben bizzat Sivasspor fanatiğiyim...hadi buyur :D
ayrıca hakem tahriki ne demek yaw...olma tahrik :D Kara çarşaflamı çıksın hakem sen tahrik oluyon diye

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bir şerefsizin yaptığının tüm takıma mal edilmesini anlamıyorum,anlayamıyorum.Unutmayınki Trabzonspor taraftarı çok centilmendir,karşı takım iyi oynadığı zaman karşı takımı alkışlama nezaketini kaç takım taraftarı gösteriyor?Denizlispordan sonra tel örgülerin kaldırıldığı ikinci stad olduğunu hatırlatırım.Siz hiç Trabzonspor maçlarında adam öldüğünü duydunuz mu?Neyse bana göre olması gereken son 30 saniyenin oynanmasıydı ama olmadı şimdi baştan alıncak maç.Burada hatalı olan hakemdi olayları o büyüttü malesef.

Centilmenmi :D
98 di sanırım...Alisamiyende TS-GS maçını kankamın ısrarı üzerine TS tarafında seyrettik. TS maçı 4-2 aldı ama ona rağmen kale arkasında koltuk bırakmadı TS liler...Alayını kırarak sahaya attılar maç sonunda. Hele birde yenilselerdi neler olurdu hayal bile edemiyorum :D Bu benim onların tarafındayken canlı şahit olduklarım...Kimbilir bilmediklerimizde neler oluyor. Kimse maval okumasın TS taraftarı centilmen diye :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5