İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Trabzon

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Şimdilik şehir dışındayım, şubattan sonra temelli gelebilirim
Bi ara toplanırız farozda limanda bi dam var, bi mangal partisi yaparız ufaktanda ıslatırız.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdilik şehir dışındayım, şubattan sonra temelli gelebilirim
Bi ara toplanırız farozda limanda bi dam var, bi mangal partisi yaparız ufaktanda ıslatırız.

Çok güzel olur, Bursa'dan Trabzonan dönüş yaptığımdan beri sosyal aktiviteler sıfır oldu. :)

Octavator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bende doğma büyüme trabzonlu ve tabikide trabzonsporluyum. oranın değerini bilin ben bir süredir istanbulda ikamet etmekteyim. sakın istanbulun görünümüne kanıp buralara gelmeyin. ilk fırsatta geri döneceğim memleketimin havasını suyunu insanını hiçbirşeye değişmem...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Orada öğrenci değilsen hele de oralı isen veya tatil için orada bulunuyorsan gerçekten güzel memleket. Havası, suyu hele de çevresindeki yaylalar :D Güzeldir. Bu açıdan severim.

Ama öğrencilik için pek aynı şeyleri düşünemedim ne yazık ki :D

Bir gün sırf tatil için gideceğim :D

Octavator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öğrenciliktede yeterli çevren varsa müthiş...

gerçi benim için orada üniversite okumak da harika olur... para sıkıntısı yok yer sıkıntısı yok, can sıkıntısı yok, dert yok :D Sülalem orada :D

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Trabzonda en çok sevdipim ay ramazan ayı :D gündüzleri yatıyorum, iftardan sonraları mahallecek int cafede counter oynuyoruz. 12 de kapatıp kahveye geçiyoruz sahura kadar oyun. sonra gelip bişiler yiyoruz yatıyoruz. ertesi gün yine aynı :D

riad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende trabzona gidiyorum arkadaşlar ktü için orayı kazandım :D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bir meydan var ve 2 tanede cadde :D birde yazları için sahil ve boztepe var...

Hangi bölümü kazandınız ?

riad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
makine mühendisliği. Gezilecek yerleri var mı en azından oralarda canım sıkılmaz değil mi ? :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5