İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tracker PRO Üyesiyim Reklamınız çıkıyor

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Merhaba,

Tracker pro üyesiyim fakat reklamınız sitemizde çıkmaktadır,
Mail yoluyla size ulaşmaya çalıştım ama hiçbir cevap alamadım,
site id = 18090

İlgililere duyurulur
Saygılarımla

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bende pro üyeyim. bir defa bende reklam gördüm ama ayda 1 defa güncelleme filan oluyormuş. o sürece denk gelmiş diye bilgi aldım adminden.
sizin süreklimi reklam çıkıyor? benim 1 -2 kez çıktı. şimdi çıkmıyor ( yani en son baktığımdan beri )

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Sürekli çıkıyor ekledigimden beri kesintisiz reklamını yayınlıyoruz parayı verdik ama nafile bekliyoruz artık gereken yapılacak diye :(

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
iyinet yöneticileri bir zahmet insan yerine koyup bu adam ne diyor diye bakmıyormusunuz,

Tracker PRO yaptık diye başlık açıp neler yapılması gerektigini sormasını biliyorsunuz, parayı aldıktan sonra ilgi alaka yok mail yazdım başlıgı açmadan önce yine cevap yok, kaç gün geçti aradan bu başlıgı açalı yine cevap yok
PES artık ya buda alacak veya almayı düşünen arkadaşlara ibret olsun

ilteris83

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ya adam madur olmasa burda yazmaz karakterim senin dediğin gibiyse ayıp ediyorlar gerçekten ücret karşılığı bir hizmetse satış sonrası da ilgilenmesi lazım yetkililerin herşey para değil.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
iyinet admin ya şehir dışında, ya ciddi problemleri var. Foruma girmiyor.
Aksi olsa bu başlığa cevap yazardı
biraz sabret bakalım açıklama gelir elbette

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5