İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

trafficz hakkında

oqwq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
traffiz neden bu kadar çok popüler ,neden bir hesap 1500 dolar gibi büyük bir rakamdan gidiyor?(forumu incelerken gördüm) Hesap kapanması zormuki bu kadar pahalı? ödemeleri nasıl?üyelik alması çok mu zor? isimleri gönderdiken sonra üyelik şifresi kaç günde gelir? bir yerde kimlik scan fotokopi göndermek lazım diye duymuştum eskiden doğru mu ? geçerliliği var mı? yanıtlarsanız sevinirim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
cevabı diğer konularda verildi okudunuzmu...

popileritesi üye alımında seçici davranması ve buna doğru orantıda verdiği ücretlerin fazla olması

oqwq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumu araştırdım fakat sorularımın cevabını bulamadım acaba link verebilirmisiniz?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
popileritesi üye alımında seçici davranması ve buna doğru orantıda verdiği ücretlerin fazla olması

bakın yukarda yazdım zaten tek neden bu link vermeme gerek yok heralde aynı şeyi okumanız için

oqwq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tşk ederim şunu merak ediyorum isimleri gönderdiken sonra üyelik şifresi kaç günde gelir? diğer başlıkta 3 ay denmiş . bir yerde kimlik scan fotokopi göndermek lazım diye duymuştum eskiden doğru mu ? geçerliliği var mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5