İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Traffiz.com Domain Parking

A

Airborne

Misafir
Trafficz digerleri gibi bir parking sistemi. Kabul icin en az 100 tane domain istiyor. Minimum ödeme 25$. Parayi check yada PayPal ile yolluyorlar.
Landing Sayfalari oldukca güzel.

Kayit olmak istiyenler icin link

http://www.trafficz.com/signup.php

Bol Kazanclar

GrafikMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim sedoda 30 domainim var.
100 domain nasıl parka çekicez ki çok fazla bu.

Kimin parkta 100 domaini var ?

GrafikMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen kendini adamışsın bu işe ama :)
herkes öyle olamaz bana garip geldi o tip bi uygulama.

Ödeme aldın mı peki, yada alanların yorumu nedir.

A

Airborne

Misafir
GrafikMedya' Alıntı:
Sen kendini adamışsın bu işe ama :)
herkes öyle olamaz bana garip geldi o tip bi uygulama.

Ödeme aldın mı peki, yada alanların yorumu nedir.
PopUp gibi hileleri yemiyor. Ama sedo gibi degil. Ben aslinda domain alip satiyorum. Domainler beklerken bazilarini isletiyorum ve parkinge cekiyorum.
Bazi parking programlari böyle 100 tane domain isteyince domainleri oradan oraya aktariyorum. Biraz zahmetli oluyor ama napalim artik :)

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
E indekslenmezse trafigin dogal olmuyor coguna göre. En güzeli hit kelimelerle indeksletip 2 3 ay sonra da koymak. her domain ayda 5 dolar getirse yapar 500 dolar (100 domain örnegi)
TAbi 100 domaine icerik de ayri dert

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Maşallah airbone 100 domaini yönetmek zor olur ancak bence genelde xxxx$ kazanmalısın yani 100 domainle orantılı olunca ancak kurtarır :) İndexlemeye gelince herkes domain adı sağlam domainler alsın yani konuyla alakalı bir domain o zaman park sitelerinin default değerleri bile iş yapıyor...

A

Airborne

Misafir
KraListe' Alıntı:
herkes domain adı sağlam domainler alsın yani konuyla alakalı bir domain o zaman park sitelerinin default değerleri bile iş yapıyor...
Bu isin püf noktasi bu zaten :)

Ayrica ben öyle fazla registrar ile calismam. 2 tane bile fazla benim icin ama acemilik zamanimda yahoo ile baslamistim. Bir daha ne kadar pahali olursa olsun ayni yerden almaya özen gösteriyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5