İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Trafik Kazası Yaptım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Php Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Selam Arkadaşlar bugun 18:15 sularında motor ile kamyonun altına girmiş bulunmaktayım olay konya şekerciler sanayisini adana cevre yoluna bağlayan kavsaga 100 mt kala oldu 07 ju gerisini bilmediğim kırmızı i tır aniden önüme ckdı fren yapdım ama duramadım kaydım ön frenede yüklenemedim takla atarım diye arkada kaydı kaydı en son kamyonun altına kadar girdim boynumda laptobumda vardı oda savruldu ama kırılmadı şuan yazabiliyorum size vucudumda hasar olarak kalcamda yaralarım var ve çeşitli ağrılarım kaza yaparken en son hatırladığım motorun arka tekeri sağ sol yaparak
kaydı ve sonra yerdeydim ve kamyonun arka lastiğinin geldiğini gördüm ve kendimi oradan çektim bunları hatırlıyorum yaşadıklarımı siz değerli arkadaşlarıma bildirmek istedim..

Php Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
:) güzelim acayip acayip başlıklar açıyosun. şoktasın sen bence, bi hastaneye falan git.
çok geçmiş olsun bir aha da motoru daha dikkatli kullan. verikmiş sadakan varmış hadi.

Php Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
güzelim acayip acayip başlıklar açıyosun. şoktasın sen bence, bi hastaneye falan git.
çok geçmiş olsun bir aha da motoru daha dikkatli kullan. verikmiş sadakan varmış hadi.
okuma ve yazmanda sıkıntın yok ise saat 18:15 de kaza yaptığımı söyledim saat 01:15 şuan ve ayrıca prestij üye olman bu şekil laubali konuşabilmeni sağlayamaz adam gibi deki geçmiş olsun diyeceksen de demeyeceksende kadınlar(karı denir genelde) gibi laf yapma güzelim vs.
Sana Güzel Bi Espiriyle Son Satırımı Yazıyım
güzelim acayip acayip başlıklar açıyosun. şoktasın sen bence,
Şokta Değilim Bimdeyim ;)

Geçmiş olsun hocam...
Sağolun Teşekkürler Allah Razı Olsun

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Bak espri güzeldi ama şunu bil: Tırın altına girmiş olman sana demogoji yapma hakkı vermiyor.

Bu forumda biraz takılan herkes bilir ki moderatör bile olsa burada eşit bir yaklaşım var üyelere karşı. Sen özel üyesin de... vs demen insanları bana kışkırtmak için başarısız bir girişim bence.

Yazdıklarımda bence bir sıkıntı yok, burası bir forum ve ben de kendimin farkındayım.

Sen de git dinlen işte tır çarpmış birader gelip burada benimle başkalarını toplayıp bir adamın kaçta kaçı ettiğimizi hesaplamakla uğraşman sağlığın için doğru tercih mi? Uyu, dinlen :)

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
2nizi Topluyorumda...

Yok Kardeş 2Nizde Bi Adam Etmiyorsunuz..

Sizlere ortadoğudan geldiğine inanılan mat-ematik den bahsetmek istiyorum. Başlarda fasulyeler ile ödeme yapılırdı. Bu fasulyeler yere diktiğinizde uzuun bir sırık olurdu. Buna çıkan ali baba yukarda altın kaz bulmuş ve bu kaz sayı yumurtluyormuş. Bu sayılar günümüzdeki rakamları oluşturmuş. Ödemelerin para ile yapıldığı devirde ise 2 tür ödeme varmış. Birisi peşin satan diğeri veresiye veren. Ben sana çarpan kamyonu gördüm leonardo da vinci. Ve o tabloyu yapmış Ardından her dükkanda bu tablolardan varmış. Kağıdın bulunmasıyla veresiye sayısı artmış.
Bu engin bilgileri kesinlikle bir yerden kopi paste yapmadık. Tamamen el yazımı.
Ha el yazımı demişken sizlere halılardan bahsedeyim. anadoluda bir hala 100 k gibi bir astronomik rakama alıcı bulmuş. Bu astronomik demişken depresanın yazısında ve dailymotion'da 404 sayfalarında bulunan houston bir sorunumuz var aklıma geldi. Ve uzaya ilk adımını attı.
Bu insanlık için **aklıma gelmedin** küçük ***şimdi geldin*** bir adımmış.
kaynak : iyinet.com

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
mesaj yazmanın suç olduğunu bilmiyorduk. Senin hakaretine karşılık bilgi verici bir mesaj attık fena mı yaptık. Adam king ya

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Geçmiş olsun.

Trafik kazası bu kadar tiye alınacak birşey değil, hele ki motorla ufak hızlarda dahi üzücü sonuçlara yol açacak kazalar yaşanabilir. Geçmiş olsun demek yerine, espiri yapmak, karşı tarafın hoşuna gitmediğini göre göre de yağ gibi üste çıkmaya çalışmak hoş değil arkadaşlar. Uzatmanın alemi yok, cevap vermeyin mesajlara, başka şeylerle ilgilenin. :)

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Geçmiş olsun. Bu saate laptopla iyinete konu açana kadar uyusaydın senin için daha iyi olur nede olsa kalçanızda hasar var .

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Geçmiş olsun.

Trafik kazası bu kadar tiye alınacak birşey değil, hele ki motorla ufak hızlarda dahi üzücü sonuçlara yol açacak kazalar yaşanabilir. Geçmiş olsun demek yerine, espiri yapmak, karşı tarafın hoşuna gitmediğini göre göre de yağ gibi üste çıkmaya çalışmak hoş değil arkadaşlar. Uzatmanın alemi yok, cevap vermeyin mesajlara, başka şeylerle ilgilenin.

tiye almadık. ölmediyse ölmedim desin. O bize adam etmezsiniz dedi. Gereken zaten yapılacaktır. Siz hiç o güzel kafanızı yormayın sayın arkadaşlarım. biz ona matematikten bahsettik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5