İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Trafik satmak istiyorum.... almak isteyen baksin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K

kazanc11

Misafir
siteme gelen her ziyaretci oraya gidecek yani bana gelmiecek direk oraya bir nevi yonlendirecem gunluk 7 bin tekil grantisi

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
// Eger gunluk 7bin tekil hiti garanti ediyorsan
// Eger iki hafta daha bu hit devam ederse,

-> Mp3 projesi bitince ilk hafta seninle calisabilirim. pm olarak fiyatlari atarsan sevinirim.
Ve paypal hesabin varsa, paypal ile odeme kabul edermisin?

Kolay gelsin.

K

kazanc11

Misafir
paypal kullanmiyorum istedin zaman hit vs alişverşinde buluna biliriz.... Suan Pm atiyorum sana

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana da fiyatlarını (pazarlıksız) yollarsan memnun olurum

"srkn"

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trafiğin nasıl satıldığını anlayamadım. 7 bin hit dediğin google'dan ordan burdan sağlanan bir hit olmalı. siteyi direk yönlendirince google neyini görecek sayfanın da 7 bin TEKİL yollayacaksın anlamadım. Bi' açıklık getirirsen sevinirim. Ona göre de bi teklif sunalım.

K

kazanc11

Misafir
hayır silmiyor bir kişiye daha böyle bir trafik sattim 15 bin tekil sattim 1 aydir adam kullaniyor sorun yok

K

kazanc11

Misafir
Merhaba

Beyler tekrar belirteyim site hiti google dan spamdan geliyor ama 7 bin granti tekil tekrar belirtmek istedim satin almak isteyen arkadaslar var ise [email protected] burdan ulasabilirler

"srkn"

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Riskli bir durum. Spam ile reklam alıyorsun zekice fakat google banlamaya çalışırsa iki siteyi de banlayabilir. Sonuçta; yaptığın iş "spam" olarak belirttiğine göre gerçek hit değil. Dolayısıyla sağladığın hit'in çok çok önem kazanacağını sanmıyorum. Onu alabilecek site sahibi, kendisi de spam ile google'dan hit alabilir.

K

kazanc11

Misafir
google spam yapani banlar .... kime hit göndermiş google ilgilenmez

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
spam yaparak trafik elde edeceksiniz ve bunu diğer kişilere satmaya çalışıyorsunuz.

bu konu kapalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5