İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Transfer Kampanyası

H

hostunnet

Misafir
Merhaba Arkadaşlar.
Hostun.Net olarak bir transfer kampanyası başlatmış bulunmaktayız. 1 yıllık hosting alan müşterilerimiz hostinglerini 2 yıl boyunca kullanabileceklerdir. Hosting hizmetimizi beğenmeyen müşterilerimiz 30 gün içinde hiçbir gerekçe göstermeden ödedikleri ücreti iade olarak alabilirler.
Kampanyayla ilgili olarak sorularınızı yanıtlayabilirim. Eleştirilerinizin yapıcı olması gerektiğine inanıyorum. Hepinize bol kazançlar.

haydihost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostunnet' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar.
Hostun.Net olarak bir transfer kampanyası başlatmış bulunmaktayız. 1 yıllık hosting alan müşterilerimiz hostinglerini 2 yıl boyunca kullanabileceklerdir. Hosting hizmetimizi beğenmeyen müşterilerimiz 30 gün içinde hiçbir gerekçe göstermeden ödedikleri ücreti iade olarak alabilirler.
Kampanyayla ilgili olarak sorularınızı yanıtlayabilirim. Eleştirilerinizin yapıcı olması gerektiğine inanıyorum. Hepinize bol kazançlar.

dostum istersen bi daha kontrol et siteni

Hostun.Net'ten Şeker Gibi Kampanya. 1 Yıl Al, 2 Yıl Öde. :)
sanırım tam tersi yazılacaktı

H

hostunnet

Misafir
hatamız düzeltildi

teşekkürler arkadaşım. hatamız düzeltildi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5