İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

transfer??

Cyberay

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onlinenic.com da kayıtlı 2 domainim var isimtescil deki hesabıma aktarmam mümkün mü??

ilteris83

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
arkadaşım bence isimtescil e alma domainlerini sorun yaşayan yüzlerce insan var bunlardan biri de benim, domainine sebepsiz yere el koyabilir ya dns ni günün 12 saati kendi serverine yönlnedirebilir, ben her türlü olumsuzluğu beklerim onlardan benimki küçük bir tavsiye yok illa transfer edicem diyorsan bu işi isimtescil üzerinden yapıcaksın önce onlinenic den domainlerin kilidini kaldır sonra isimtescil üzerinden transfer işlemini başlat mailine gelecek olan kodu transfer ederken gir bütün bunları sağlıklı bir şekilde yaparsan bir hafta sonra domainin isimtescildeki panelde olur inşallah.

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım bence isimtescil e alma domainlerini sorun yaşayan yüzlerce insan var bunlardan biri de benim, domainine sebepsiz yere el koyabilir ya dns ni günün 12 saati kendi serverine yönlnedirebilir, ben her türlü olumsuzluğu beklerim onlardan benimki küçük bir tavsiye yok illa transfer edicem diyorsan bu işi isimtescil üzerinden yapıcaksın önce onlinenic den domainlerin kilidini kaldır sonra isimtescil üzerinden transfer işlemini başlat mailine gelecek olan kodu transfer ederken gir bütün bunları sağlıklı bir şekilde yaparsan bir hafta sonra domainin isimtescildeki panelde olur inşallah.

30 dan fazla domaınım var isimtescilde bu zamana kadar dedıgın sorunlardan hıcbırını yasamadım :)

Cyberay

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isimtescil de 6 domainim var bnde sorun yaşamadım hiç...

asıl amacım bir türk firmasına transfer etmek.. tr de de en ii bnce isimtescil

daha detaylı anlatabileck var mı

ilteris83

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar webmaster forumlarında o firmayla ilgili aramalar yapabilirsiniz artı sikayetvar.com dahil maksat kimseyi karalamak değil iki domain aldım ikisi de dns görme sorunu yaşıyor, yakın arkadaşımın yeni çıkan bir dizi adına aldığı domaine el koydular.... amacım bilgilendirmek elbette milli firmaları desteklemek daha mantıklı ama sonuç ortada.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5