chat ege.net sohbet

Travego Firarda Kolpa konseri Bursa’da öğrencilerle buluştu

deltafx

Müptela
Katılım
20 Kas 2013
Mesajlar
1,713
Travego Firarda Kolpa konseri Bursa’da öğrencilerle buluştu

Türkiye’nin şehirlerarası seyahatlerde en çok tercih edilen otobüsü olan Mercedes-Benz Travego,“Travego Firarda Üniversite Konserleri” kapsamında ünlü müzik gurubu Kolpa’yı Bursalılar’la buluşturdu.
Türkiye’nin şehirlerarası seyahatlerde en çok tercih edilen otobüsü olan Mercedes-Benz Travego, artık geleneksel hale gelen “Travego Firarda Üniversite Konserleri” için 9. kez yola çıktı. Türkiye’nin başarılı müzik gruplarından Kolpa’yı Mayıs ayında Edirne Trakya Üniversitesi ve Sivas Cumhuriyet Üniversitesi öğrencileri ile buluşturan Mercedes-Benz Türk, ünlü grubu bu kez Bursalı hayranlarıyla bir araya getidi.
Güvenli, konforlu ve keyifli bir seyahat imkânı sunan Mercedes-Benz Travego otobüsünün kullanıldığı “Travego Firarda Üniversite Konserleri” 17 Ekim 2014 tarihine kadar Onsekiz Mart, Hacettepe ve Akdeniz Üniversitesiteleri’nde de gençlerle buluşacak.
Öğrenciler Kolpa’yla buluştu, sürpriz hediyler kazandı
Uludağ üniversitesi ögrencileri, konser öncesi Mercedes-Benz Türk tarafından organize edilen birbirinden farklı ve eğlenceli aktivitelere katıldı. Mercedes-Benz Milli Takımlar Sponsorluğu köşesinde düzenlenen basketbol ve futbol yarışmalarına ve playstation turnuvasına katılan öğrenciler, çeşitli ödüller kazanma şansı yakaladı. Ayrıca, Travego Firarda Facebook sayfasında yapılan anlık süpriz yarışmalar da konserleri takip edenlere keyifli anlar yaşatıldı. Konser sırasında duygularını, görüşlerini ve mesajlarını paylaşan isteyen müzik severler, sahneye kurulan olan led ekranlar üzerindeki tweetwall uygulaması sayesinde anlık yorumlarını alanda yer alan diğer dinleyiciler ve grup ile paylaştı. “Travego Firarda Üniversite Konserleri” sayesinde sevenleriyle farklı platformarda da bir araya gelen Kolpa Grubu, konser sonrasında ise üniversiteli hayranlarıyla fotoğraf ve imza için buluştu.
Mercedes-Benz Türk “Travego Firarda Üniversite Konserleri” Kolpa Turnesi:
25 Eylül, Perşembe Bursa Uludağ Üniversitesi 20:00
28 Eylül, Pazar Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 20:00
13 Ekim, Pazartesi Ankara Hacettepe Üniversitesi 20:00
17 Ekim, Cuma Antalya Akdeniz Üniversitesi 20:00
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst