İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Travian

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncede söyledim. kesinlikle hiçbir bina veya casus gibi şimdilik işinize yaramayacak şeyleri yapmayın. önce hammaddelerinizi bir geliştirin. zaten saatlik üretim arttıktan sonra herşeyi çok rahat yapabileceksiniz.

Saatlik üretim:
Odun: 2048 adet
Tuğla: 2100 adet
Demir: 1750 adet
Tahıl: 425 adet

mesela bunlar bana yeterli gelmiyor artık

çünkü askerlerim filanda çok ama halen asker basıyorum.
Asker sayısı:
1 Kahraman
250 Lejyoner
500 Pretoryan
362 Emperyan
130 Equites Legati
183 Equites Imperatoris
15 Equites Caesaris
6 Koçbaşı
20 Ateş mancınığı

s2 deki kordinatlarınızı verin

edit: 3 köyüm var 1409 nüfusum var.

s2de 2 köyüm var (81|-3) ve (80|-3)

ibram ağa diye bi adam paso saldırıyo ama onun 3000 nüfusu var.. :(

2yi oyunu öğrenmeden oynadığım için fazla geliştiremedim şimdi de paso saldırı yiyorum :D

speed'de sorun varsa yardımcı olabiliröim..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
başata asker basmakta bazen yarrar sağlıyabiliyor saldırıveriyosunuz yapmayanlara:D:p

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pretoryan yapamıyorum. İstediği şartları yerine getirdim ama olmuyor hala.

Önkoşullar: Akademi seviye 1 , Zırh dökümhanesi seviye 1.

Yaptım ama hala sadece lejyoner var..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Pretoryan yapamıyorum. İstediği şartları yerine getirdim ama olmuyor hala.

Önkoşullar: Akademi seviye 1 , Zırh dökümhanesi seviye 1.

Yaptım ama hala sadece lejyoner var..

akademiye bas orda askeri geliştire bas (yani bide geliştimek için maden verecen:D)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geliştirmede dünyanın masrafı depoları fulleyince anca oluyor. ne garip istekleri var...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
yaa askerimin bitanesini yanlışlıkla desteklemek için düşmanıma yolladım geri gelicekmi askerim:D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ağlamk istiyorum yanlışlıkla desteklmeye yolladığım casusum diğer casusumu öldürdü:D Rezilim resmen

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Benim bölümü haraca bağladım, küfür ediyolar artık saldırma diye :D

benim etrafımda adam kalmadı saldırcak gelen köyünü silip çıkıyo saldırmıyom artık kimseye:D

Bide bu casus olayı ogame deki gibimi fazla casus yolayınca daha fazlamı bilgi alıyoruz

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben henüz casus yapmadım. Gerekte yok, hele cermenlere hiç gerek yok. Savunmaları çok kötü..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ben henüz casus yapmadım. Gerekte yok, hele cermenlere hiç gerek yok. Savunmaları çok kötü..

öylede adamlarını yolluyosun eli boş dönüyolar bazende biri adam basmış oluyo boşuna 10-15 adamın ölüyo gitmeden öce nevar ne yok öğrenmek lazım

M

maiL

Misafir
1 casus bile herşeyi görmene yeter. Ama nüfusu çok olan yerlerde mutlaka en az 50 casus vardır. bu yüzden ben mesela 100 tane gönderip bilgi alıyorum. çünkü 50 tanesi ölüyor. 50 taneside bilgi getiriyor. ama ufak yerlerde çoğunda casus olmuyor 1 tane casus bile işini görebiliyor.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Casus gönderirken "saldırı" olarak değil "saldırı yağmalama" şeklinde gönderin böylece casuslar sonuna kadar öğrenmeye çalışmayacaktır, adamın 50 casusu var senin 30 diyelim 30 tane saldırı mantığı ile giderse ölecektir ama saldırı yağma derseniz 10 tanesini kurtarıp bilgi edinme şansınız var

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi