İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Travian

M

maiL

Misafir
bu millet amma cimri olmuş. yağmalamak bile zevk vermiyo artık.
Ganimet 689 743 697 1004
:p

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
ben hala yerimde sekiyorum üff üfff :) maden gönderebilecek var mı server5 karşılık olarak link veririm :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Server 7 deyim ben, benimde anca 47 lejyonerim oldu, çevreye dehşet saçıyorum :p

beni geçmişsin ozman bende 7 deyim. Bana 23 lejyaner yetiye sıktı zaten çünkü etrafımda saldıracak kimse kalmadı bende hammadde yapmaya verdim kendimi 5. seviyeye getirebildim hepsini anca

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Asker basamıyorum ben :( ne yapmam lasım bütün madenlerimi sömürdüler

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beni geçmişsin ozman bende 7 deyim. Bana 23 lejyaner yetiye sıktı zaten çünkü etrafımda saldıracak kimse kalmadı bende hammadde yapmaya verdim kendimi 5. seviyeye getirebildim hepsini anca

50 lejyoner yaptım, 3 tanede equites legatim var, casusluk yapıyolar :p

Saatlik hepsi 99 üretiyor, tahılda 49 olacak birazdan, eh 50 askeri beslemek kolay değil :p

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Kaç gün beklemek gerekli birşeyler yapmak için?
Bu oyunda bir askeri birlik yapmak haftalar sürecek sanırım.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
İnsanı sıkıyor yahu. Kaç saat bekleyeceğiz anlayamadım ki. Sürekli birşeyler eksik.
Dün başladım, yazılanlar hoşuma gitti, savaşacağım diye sevindim.
Şimdi miskin miskin bakıyorum bişi olduğu yok :p

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
nasıl yok yaa yanda oyun yönergesi yazıyo (oyuna girdikten sonra) orda ne yapmak istiyosanız üstüne tıklayın altta yapmak istediğinizi yapmak için önce ne yapmanız gerektiği yazıyor (mesela lejyoner yapmak için kışla gerekli kışlaya tıklayın onu yapmak içinde merkez binası üç falan öyle bişeydi işte)

M

maiL

Misafir
madem bölge senin o zaman bırak asker yapmayı hammaddeye çalış :)
bende çok asker var filan sandım 50yi duyunca yıkıldım :p

mathiax : sen iyi gidiyosun. anladığım kadarıyla hammaddeye çalışıyon hep. en mantıklısı öyle.

bikaç gün önce yağmaladığım birisi sanırım yağmalanmaktan çok bıktı kullanıcı adı ve şifresini yolladı :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi