İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Traviancı arkadaşlara 30 altın benden hediye ;)

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Aranızda travian oyununu oynayan kesin vardır.

ilk S3 serverından kalan 30 altınım varmış (2 kusur EUR du sanırım :) )
Onu istediğim hesaba aktarabiliyomuşum, bende sıkıldım traviandan, o yüzden eğer aktif oynayan varsa ona devredeyim bu 30 altını ... Elbette hediye olarak.

Lütfen Pm atın...

Saygılar ve İyi oyunlar

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Sırf bu oyunlar nasıl oluyor nerelerde altın almaya teşvik ediyor acaba diye girmiştim oyuna baya sardırdığını hatırlıyorum sıkıldım ama 600 600 altın aldığımı hatırlarım:D

aklıma geldi yazıyım dedim ne alaka demeyin:p

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sırf bu oyunlar nasıl oluyor nerelerde altın almaya teşvik ediyor acaba diye girmiştim oyuna baya sardırdığını hatırlıyorum sıkıldım ama 600 600 altın aldığımı hatırlarım:D

aklıma geldi yazıyım dedim ne alaka demeyin:p

Ogame ile başladık aradan neler geçti hatırlayamıyorum Travian daydık şimdi
Ikariam oynuyorum tavsiye ederim (www.ikariam.net)

Son olarak altınlar TRinsanRehberi nickli arkadaşa verilmiştir ;), herkese iyi oyunlar.....

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben seafight oynuyorum gerçekten güzel:)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya trasfer yapılıyormu öyle :) bilmiyordum bak bilseydim arkadaşıma gönderirdim baya altın harcadımda :)
Hesabınıza reklam yoluyla şimdiye kadar 11480 altın ödendi

Altın transferi yapılabilir mi?

Altın transferini sadece hesabını silen ve daha önce en az bir kere altın satın almış olan üyelerimiz yapabilirler. Hesap silme sürecinden sonra (72 saat sonra) hesabınızın kayıtlı olduğu email adresine gönderilecek olan link sayesinde altın transferi yapabilirsiniz. Altın transferi sadece aynı ülkede bulunan serverlar arasında yapılabilir

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Bende bir arap şeyhi falan üye oldu altın dağıtıyor sandım yahu ..:D
Ama görüyorum ki sizlerin gönlü daha zengin .. Süpersiniz gençler...

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya trasfer yapılıyormu öyle bilmiyordum bak bilseydim arkadaşıma gönderirdim baya altın harcadımda

Yaw şöyle oldu, eski S3 serverında oyun bittiği için Travian bana mail attı, dedi ki "Altının varmış istersen başka servera aktarabilirsin" ... Olay budur yani ;)

Bende bir arap şeyhi falan üye oldu altın dağıtıyor sandım yahu ..:D
Ama görüyorum ki sizlerin gönlü daha zengin .. Süpersiniz gençler...

Zuahhahahahah ah keşke öyle olsa :D

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya trasfer yapılıyormu öyle :) bilmiyordum bak bilseydim arkadaşıma gönderirdim baya altın harcadımda :)

eğer altın kaldıysa gönderebilirsin istediğin birisine.
biten oyun örneğin s9 olsun s9 resetlenmediyse (hala girebiliyorsanız)
girince hesabım sekmesine gidin oradan altın da transfer yapabilirsiniz (emaile gerek yok)

transfer edilecek kişinin user id sini bulmak içinde o ilgili arkadaşın hesabına girip altın kazanacakmış gibi link alsın linkin sonunda kendi numarası yazar

uggur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
En son mesajın arasında bir ay geçsede bende imperiaonline.org daki oyunu tavsiye ederim. Baya baya sardı beni :)

lapsekiplevne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence travian enzei wildguns daha güzel. en azından enüz bina çaşitliliği çok fazla olmadığından onu yık bunu kur derdi yok =)

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu travian konusu yanlış olmasın :D Tek geçerim Travian Server 2 - 45714 oyuncu arasından 251.Sıradayım :) Daha yeni köy reisledim

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bi oyunda biz yapalım, sistemdeki oyuncular kazançlarını PayPal yoluyla harcayabilsin.. Güzel olmazmıydı :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5