İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TRBUSINESS HOSTING DEN HOST ALMAYIN

M

MerKuR

Misafir
Gittigidiyorda Satış yapan wizlevent rumuzlu arkadastan Host almayın serverde heker var. tum siteleri hekerlendi. alakasız bi satıcı msn kulanmıyom dedi belki kulanıyodur. Hostumu hic bi sebeb yokken kapattı serverindeki acıkdan dolayı musterileri magdur oluyo.
ben yandım sizde yanmayın yakında buraya belgelerini koyacam.
işde referans siteleri
http://www.trbusiness.net/wizlevent/refer.htm
haclanen site 1: http://gittigidiyorda.com/ yukardaki refelrden bakarsanız cogunun gittigini göreceksiniz.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sitesine bakıldıgında zaten amatör bir tasarım (template ) olduğu belli oluyor.. Adam öylebide yapmışki ingilizce yapıyım demiş template editlemek zorunda kalmıyım aynen atmış yani.. bu tür sitelerle çalışanlar varsa artık.. helal olsun.. Template kullananlarda var ama bu şekilde aynen atanını ilk defa görüyorum.. biraz emek harcasaymış bari.. hosting , sunucu vb. gibi internet hizmeti almazdan önce lütfen iyinet forumlarında bir başlık acarak anket uygulaması yapınız . En azından bu tür mağduriyetler olmaz..

M

MerKuR

Misafir
sitesine bakıldıgında zaten amatör bir tasarım (template ) olduğu belli oluyor.. Adam öylebide yapmışki ingilizce yapıyım demiş template editlemek zorunda kalmıyım aynen atmış yani.. bu tür sitelerle çalışanlar varsa artık.. helal olsun.. Template kullananlarda var ama bu şekilde aynen atanını ilk defa görüyorum.. biraz emek harcasaymış bari.. hosting , sunucu vb. gibi internet hizmeti almazdan önce lütfen iyinet forumlarında bir başlık acarak anket uygulaması yapınız . En azından bu tür mağduriyetler olmaz..
sadece gittigidiyor da satıyı msn vermiyo gittigidiyo msj da destek alabiliyosun birde mail atıyosun. bayada işlem yapmıs ama cok amator yani fiyatı uygun diye 6 ay önce almıstım aldıgıma cok pişmanım.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
GG ; Bir açık artırma sitesidir. Firmalar için ÖDEME KABUL şekli olarak kullanılması yanlıştır. Aynı şekilde bu tür bir destekde ne derece doğru ve sağlıklı olur bilinmez. Bu işi şahış olarak yapan kişiler bu şekildeki sorumsuz insanların yüzünden belkide satış yapamıyorlar.. sana tavsiyem hosting alırken , dikkat etmen gereken en önemli nokta. FİRMA ve GEÇMİŞİ daha sonra referanslarına bakman daha faydalı olucaktır..

M

MerKuR

Misafir
GG ; Bir açık artırma sitesidir. Firmalar için ÖDEME KABUL şekli olarak kullanılması yanlıştır. Aynı şekilde bu tür bir destekde ne derece doğru ve sağlıklı olur bilinmez. Bu işi şahış olarak yapan kişiler bu şekildeki sorumsuz insanların yüzünden belkide satış yapamıyorlar.. sana tavsiyem hosting alırken , dikkat etmen gereken en önemli nokta. FİRMA ve GEÇMİŞİ daha sonra referanslarına bakman daha faydalı olucaktır..
ucuz die almıs bulundum hata ettigimi onay verdikten sonra anladım.
host satan kişinin msn si yok telefonu yok.
benim başıma geldigi icinde burda konuyu actım. baskası yanılmasın diye

masterdolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wizlevent gg de bolca adwords kuponu satarak işlem hacmi oluşturmuştur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5