İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Trdownload.org hosting sponsoru aranıyor

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
merhaba, sitem trdownload.org ye hosting sponsoru aramaktayım gunluk tekil hiti 3000, 3500 civarı hosting sponsoru olacak firmanın 468x60 bannerini tüm sayfalar alt reklam alanında yayınlanacaktır iletişim için pm veya konu altına mesaj yazarak kurabilirsiniz
site iki gundur hosting sorunları nedeni ile kapalıdır extreme burada

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
aradığın özellikleri belirtsen daha iyi olacak, mesela windows mu yoksa linuxmu arıyorsun ?

Mr.Darkness

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
profilimdeki mail adresine ne kadar alan ve trafik lazım ise yaz hesabını açıp hemen bilgilerini yolluyim arkadaşım. Sunucu lokasyonu Türkiye herhangi bir banner falanda koymanı istemiyorum.

Mail Düzeneği.
domain :
alan:
trafik:
mail:
Telefon NO:

kolay gelsin.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
artservers hocam mail ile bilgileri yolluyorum size

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
profilimdeki mail adresine ne kadar alan ve trafik lazım ise yaz hesabını açıp hemen bilgilerini yolluyim arkadaşım. Sunucu lokasyonu Türkiye herhangi bir banner falanda koymanı istemiyorum.

Mail Düzeneği.
domain :
alan:
trafik:
mail:
Telefon NO:

kolay gelsin.

Banada banada banada :D. Şaka şaka :) Sizin gibiler çok zor bulunur valla. İnşallah zırt pırt kapanmıyordur. Arkadaşın adına sevindim. Bir teşekkür de benden ;)

Mr.Darkness

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Banada banada banada :D. Şaka şaka :) Sizin gibiler çok zor bulunur valla. İnşallah zırt pırt kapanmıyordur. Arkadaşın adına sevindim. Bir teşekkür de benden ;)

eheh :) ihtiyalan arkadaşlara bu şekilde yardımcı olmaya çalışıyorum açıkçası.

mail'imi kontrol ettim fakat gelen bir mail yok ??

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
allah allah neden gelmemiş olabilirki ? gmailden yollamıştım mail i msn gonderiyorum özel mesaj ile

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
rmz arkadasımızın sunucusu linux olduğu icin hala yeni bir windows hosting sponsoru aramaktayız ilgilenen arkadaslara duyrulur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5