İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Trextra 'ya Not.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Trextra sana özel mesaj atamıyorum. Atamadığım için buraya yazıyorum..
----------------------------------------------------------------------

Ne kahvede ne de başka bir yerde arkadaşım olamazsın. Seni o mertebeye yükseltmem.

Allah a havale ediyorum.

Başka sözüm yok kimseye.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
@hakanizm yoklugumdan bu yana hala saçmalamaya devam ediyorsun:) yeter artık yorulmadın mı

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yine mi :(

yapmayın arkadaşlar fani dünya gerenk yok kalp kırmalara gerenk yok birbirlerinizi üzmeye...

böle konuları gördükçe üzülüyorum :(

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
atamadığın için buraya yazmasaydın,

trextra has exceeded their stored private messages quota and can not accept further messages until they clear some space.

Mesaj kutunu boşalt desen boşaltırdı bu şekilde buraya yazınca Allah'a havale etme olayındaki samimiyetinden şüphe duyuyor insan..

Bu arada trextrayı bende Allah'a havale ediyorum elmasgunes'i protesto başlığında kopuyorum 2 gündür ama rep veremiyorum :D

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
:) bu adamla ugrasmaya bayıldım ben ... stresimi alip gidiyor ustumden. bu arada bu iğneyeci laflarım şakayla karışık takılmadır alınmanı istemem. haydi kolay gelsin.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Caesar' Alıntı:
:) bu adamla ugrasmaya bayıldım ben ... stresimi alip gidiyor ustumden. bu arada bu iğneyeci laflarım şakayla karışık takılmadır alınmanı istemem. haydi kolay gelsin.

Yok canım alınmadım kesinlikle..

Takılırız tabi arada..

Balığa falan da gideriz :)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
yok kalsın o kadar da abartmayalim:)

ayrıca yukarıdaki mesajını silip trextra nın mesaj kutusunu bekleyip mesaj atarsan daha hayırlı olacaktır.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Caeasar balıkları kaçırmana üzülmedim :)

Trextraya özel mesaj atamıyorum sonuçta buraya yazdığım şeyi okur okumaz silsin.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakanizm' Alıntı:
Trextra sana özel mesaj atamıyorum. Atamadığım için buraya yazıyorum..
----------------------------------------------------------------------

Ne kahvede ne de başka bir yerde arkadaşım olamazsın. Seni o mertebeye yükseltmem.

Allah a havale ediyorum.

Başka sözüm yok kimseye.
Kimseyle kişisel tartışmaya girecek değilim. Ben sizi forumda yalan söylediğiniz için uzaklaştırdım. Bunun için admin e şikayette bulunabilir ya da konu açabilirdiniz. Ben size özel mesajda da bunu belirttim.

hakanizm' Alıntı:
Ne şikayetinden bahsediyorsun ?

Kendine gel be adam.

Özür dileyeceğine şikayet et diyorsun

Kahvehane olayı ise sizin bana bu hitap şeklinizden dolayı size uyarımdır. Kişisel uyarımdır. Bana bu şekilde hitap edemezsiniz.

Yine tekrar ediyorum. Burası aşıklar kahvehanesi değil. Ne ben ne de başkası atışamaz. Kaldıki size yeterli cevabı verdiğimi düşünüyorum. Lütfen uzatmayın.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Seninle muhattap olmamam gerektiğini ve sana karşılık vererek en büyük hatayı yaptığımı anladım.

Ve bundan dolayı çok özür diliyorum.

Bir daha olmaz.
Konu benim tarafımda kapanmıştır.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakanizm' Alıntı:
Seninle muhattap olmamam gerektiğini ve sana karşılık vererek en büyük hatayı yaptığımı anladım.

Ve bundan dolayı çok özür diliyorum.

Bir daha olmaz.
Konu benim tarafımda kapanmıştır.
Diyaloğu başlatan siz olduğunuza göre karşılık verme tabiri saçma kaçıyor. Böyle garip iğneleyici laflar kullanmak yerine konuyu gerçekten kapatabilirsiniz.

Biz bu forumun güvenliğinden ve işlevinden sorumluyuz. Bunun içinde kendi doğrularımızca ve kurallarca işimizi yapıyoruz. Yaptığınız şeyin yaptırımı bence 7 gün cezaydı. Benim vicdanımı sorgulamanızda saçma. Ben buna inandımki bu kararı verdim. Siz buna karşı çıkıyorsanız, diyalog kurmanız gereken en son kişi ben olmalıyım zaten. Kendi kararımı eleştirmemi beklemeyin yani.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5