İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TRgold ve satis ortakligi sonucu ...

S

Senbul

Misafir
terzi' Alıntı:
en azından 6 yıl olmuş beni ilgilendirmez elin sitesi ben dorularını iletiyorum zamanında türkiyede kimse vermezken 5 servisi birden veriyorlardı şu an vermiyorlar neden bilemem isteseler bir numara olabilirlerdi ama neyse beni ilgilendirmez başkasının arkasından konuşmak inzanlığa sığmaz ne gününüz varsa görün meydan boş atın...........

Hadi canım bak sen :D
sen burada takılanları cocukmu sanıyorsun.Utanmadan gelmiş bide yazı yazıyor.Tühhhhhhhhh

Madem hiçbirşeyleri seni ilgilendirmiyor ve bilemiyorsan neden bukadar savunup savunup sonrada beni ilgilendirmez diyorsun..

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
Sayın Orjinal Mesaj sahibi Terzi :)

Büyük bir hışımla üye olup savunmaya geçmişsin. Bağlantın var heralde bu siteyle. 7 -8 yıldır var diyorsun seni 4 numaralı mesajla baş başa bırakıyorum.

Bu arada TR de internetin ömrü ne kadarki 7-8 yıl önce böyle bir sistem kuracaklar. Neyse, Kernel32 forumun bu adresini TRgold a postala anlasınlar hatalarını.

hic calısmadım bisi diyemem ama cok eski olduklarını biliyorum .. en az 5 yıl.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Insanlarin arkasindan konusmak farklidir insanlarin hatalarini elestirmek farklidir. Mesajlarimda kirici hic birsey bulamazsin. Soylediklerimde tamamen hakli olmazsam bu konuyu acma hakkini kendimde gormezdim. Sen simdiye kadar 95 YTL kazanmissin ama ben 3-4 gunde 27 YTL kazandim. Soylemlere gore senin o kadar surede gonderdigin ziyaretciyi ben 1 ayda cok rahat gonderirim yani. Aldigin bir havale varsa detaylarini gostermeni rica ederim. ( TXT FORMATINDA OLMASIN VE SCREEN 'DE SILIK HERHANGI BIR YER OLMASIN MONTAJ YAPILMAMIS OLSUN KISACASI ) Ama bu bir rica yerine getirip getirmemek senin elinde. Bu ricayi TrGold ile calisip parasini alamayan herkes adina ben senden rica ediyorum. Bu olay suna benzedi. Bir hirsiz bir eve girer birseyi calar cikar polis yakalayana kadar o hirsiz ile en iyi arkadassindir. Polis yakalayinca onun hirsiz oldugunu bildigin halde gider en iyi arkadasini savunursun. Neden cunku senin en iyi arkadasindir. Ama yapilan bir sey kotudur. Zarar vericidir. Yuz kizartici suctur. ve sonuc olarak gidip Polise yalan ifade vererek arkadasinin kurtulmasina yardimci olursun. Ama farketmezsin ki en az onun kadar sen de hirsizligi benimsemissin. Kimseye hirsiz dedigimiz yok. Kimsenin hakki kimsede kalmaz. Elbet bir gun bir yerden cikar. Biz webmasterler olmazsak TRGOLD gibi bir yer olmaz. Biz site yapmassak TRGOLD Hosting satamaz. Biz olmazsak TRGOLD 'un bannerleri hic bir yerde yayinlanmaz. Biz olmazsak TRGOLD 'un 5 Yillik gecmisi olmaz. Su gercege katiliyorum. TRGold 'u cok uzun suredirli biliyorum. Ama bu demek degildir ki haksizlik edecekler. Ne haklilar gordum ben 7 sene icinde parayi gorunce haksizlik eden. Ne insanlar gordum 11 senelik arkadasini 7 $ 'a degisen. ( Benim 11 yillik arkadasim )

Varin geriside size kalsin ...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bak terzi kardeş. forumda yenisin ve attığın topu topu 3 mesajda bu konuda. Şimdi senin bu siteyle bağlantın olmadığına inanalım mı?

Neyse yine, beni ilgilendirmez...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bakin burda ne var az once bir mesaj daha aldim ... daha dogrusu email ve emailin uzun uzayan sacma sapan kisimlarindan dolayi son tarafi dikkatimi cektigi icin gonderiyorum ...

-------------------
Bazı sitelerde bize karşı tavırlarınız bizi üzmüştür. bu nedenden dolayı hesabınız kapatılmıştır. Bazı kişilerin karşılarındaki kişilerede saygılı olmasını öğrenmesi gerektiği kanaatındayız.
-------------------

Gerek kalmadi arkadasim sen gosterme bize aldigin havaleleri. Cok sukur kimseye saygisizlik etmedik. Kimseye hakaret etmedik. Odememizi alamadigimiz icin bannerleri kaldirdik. Simdide one surulen sey banneri kaldirmis olmak(MIS) ...

Sizi ALLAH'a havale ediyorum ...

G

Gencadam

Misafir
terzi, "Gencadam'a bir lafım olacak" diye hışımla girişmişsin yazıya ve sonrasını da okudum. Bariz örtbas yazıları ile ilk mesajında buraya yazmanla mileti enayi yerine koyma. Senbul'un dediği gibi kimse çocuk değil burada. Çalmışsa çalmıştır bannerı veya önceden kurulmuştur da omnweb ondan çalmıştır, sana çaldı demedik, aynı banner acaba çaldılar mı dedim. Ben de biliyorum omnwebin sonra kurulduğunu ama kimin kimden banner aldığı belli mi? Hem ne demek isteseler birinci olurlardı? Sen bu lafına inanıyor musun? Salak mı onlar "biz birinci olmayalım, arkadan izleyelim piyasayı, böyle iyiyiz" mi diyecekler? Bırak Allahaşkına ya, saçma sapan şeyler yazma da asabını bozma milletin.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten profesyone bır sıte olsalar mail yazış tarzları farklı oludu :) sankı kanka sına mesaj yazıyor
uzuyosunuz benı yazılarnızla felna ne bu bole ya :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5