İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TRgold ve satis ortakligi sonucu ...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kisa bir sure once TRgold.net satis ortakligina uye oldum. Kodlarini sayfama koydum ... Bugun odeme yapilmasi gerekiyordu. Sartlara gore 20 YTL 'yi gecmem ve ayin 2 veya 16 si olmasi gerekiyordu. 4 Gunde 27.8 YTL kazancim olmasina ragmen bugun bakiyemdeki ucreti hesabimda goremeyince email atma gereksinimi hissettim.

Email'im
--------------------------------
Merhabalar

Sitenizin satis ortakligini kullanmaktayim. Bakiyemde yer alan ucret kurallariniza uygun bir sekilde islevsellik gostermistir. Su durumda hak etmis oldugum bakiyemdeki ucreti banka hesabimda gorememekteyim. Odeme aksayacak mi yoksa yapilmayacak mi ? Bilgi alabilirsem sevinirim.

Simdiden gostermis oldugunuz ilgi ve alakadan oturu tesekkur ederim.

Iyi Calismalar ...

Gelen Email
--------------------------------
Merhaba WebMaster

Sitemiz üzerinden almış olduğunuz satış ortaklığı kodlarını sitenizde yer alan her sayfanın üstüne koyduğunuz için hesabınız iptal edilmiştir. Her sayfanın üstüne koymak yasaktır.

Ödemeniz yapılmayacaktır

Simdi ne demeli ? Sonra Turk'lere kizdigimizda Turkler bize kiziyor. Kazanilan parayi odeyemeyeceksiniz baska seyleri bahane edeceksiniz o zaman neden bu isi yapmaya calisip ben gibi ve biz gibi webmasterlerin emegine saygisizlik ediyorsunuz.

Sorarim Neden Turkler Hep Boyle Hic mi Adam Gibi Bir Sponsor Cikmayacak ...

S

Skeleton

Misafir
Sitemiz üzerinden almış olduğunuz satış ortaklığı kodlarını sitenizde yer alan her sayfanın üstüne koyduğunuz için hesabınız iptal edilmiştir. Her sayfanın üstüne koymak yasaktır.

Bu bildiğimiz sayfanın üst tarafı değil mi? hani 468*60 konulan yer. Şaka gibi valla :)

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
baştan aşağı komedi. utanmaz herifler...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bildigimiz gibi her sayfanin ustune koyulan yere koydugumu idda ediyor halbuki banner her sayfanin ustunde bile degil. Idda bastan asagi sacmalik oldugu gibi konu gecen red edilme nedeni de bastan asagi sacmalik. Siz olsaniz ne yaparsiniz ?

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Bence bunu demek yerine daha mantıklı bir sebep uydurabilirlerdi, iyce rezil olmuşlar. Tipini sevmedik ödemek istemiyoruz deseler bile daha mantıklı.

Sorarim Neden Turkler Hep Boyle Hic mi Adam Gibi Bir Sponsor Cikmayacak ...

Biraz sermayem olsa ben yapcam :)

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gerçektende senin adına üzüldüm bu yüzden ben kendi siteme satış ortaklığı almıyorum alırsamda oda yeşil-kart.com oda herkezde var :) herzaman peşin çalışmak iyidir.

iyi çalışmalar.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hdogan' Alıntı:
Biraz sermayem olsa ben yapcam :)

dün bende mi üye olsam demedim değil hani, olaya bakarmısın millet benim reklamım üstte olsun altta olmasın der.adamların sebebi mantıksızlık otesi...
simdi kim kaybetti???
yazık... baska bisey demiyorum

walla hdogan yakısır... yeni formatımda su an yutdısı egitim..

affialiate sistemli bir online sozluk neden olmasın...

hatta dün aramadım da degil hani ;)

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anlatılanlar Doğrudur benimde 78.30 YTL Sitedeki Banner Yerleştiriş Pozisyonu Hoşlarına gitmediği için hesabımı kapattılar. Onlerın aslında onların istedikleri pozisyonda bimnemneyapmak lazım ama....

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) resme koptum.. bu kadar salakca bir bahane olmaz ki. en azından düzgün bi bahane bulsalarmış. ne bilim arkadasın dedigi gibi tipinizi begenmedik. yada canımız ödemek istemiyor felan olabilir.. ama bu nedir banner en üstte gösteriliyor diye ödemicez bahanemi allah akıl fikir ihsan eylesin .. Bu gibi dangalak zihniyet oldukça turkiyede hic bi sponsora güveni kalmaz kimsenin.

G

Gencadam

Misafir
Sitelerinde, üst kısımda yer alan bannera dikkat ettiyseniz omnweb.net sitesinin de abnnerı var. Fakat ona tıkalyınca kendi siteleriden bir sayfa açılıyor. Bannerı çalmışlar mı yoksa omnweb.net de onların mı?

T

terzi

Misafir
Arkadaşlar !!!!! Vala Sizin Dediklerinizin hiç birisine inanmıyorum ben üye oldum ve tıkır tıkır paramı ödüyorlar onların istediği Hileli banner gösterilmemesi güzel çalışanın kimse hakkını yemez benim bildiğim 7 - 8 yıldır çalışıyolar ve işlerinide gayet iyi yapıyorlar. Sorun sizdedir ben inanmıyorum ve şu ana kadar 95 ytl ye yakın para havale ettiler. Bir zamanlar Türkiye de bir numara idiler bence yine aynı bazı kendini bilmez yeni görmeler olayı saptırıyor olabilirler nede olsa iyi çalışanı kimse sevmez. Lütfen Yalanlarla dolu konuşmayalım ......................................

T

terzi

Misafir
Trgold net beni ilgilendirmez ama yazılarınızı okudum üzüldüm Gencadam a bir lafım olacak omnweb dediğiniz site nin mazisi şurda en fazla bir yıl benim duyduğum daha yakın bir zamana kadar trgold net üzerinden onların serverleri üzerinden yayın yapıyorlardı trgold yılların hosting servisi olsaolsa omnweb trgold dan almıştır bannerleri.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kosasnet' Alıntı:
http://www.trgold.net/muhasebe/

böyle bi sayfası olan bi firma'dan, başka ne beklenebilir ki :)
Bu sayfada yaptıkları tamamen insanları kandırmaktır.
adsiz.bmp
< SSL sertifikaları olmadıkları halde bu resmi koymak bildiğim kadarıyla yasak.

SSL sertifikası olmadan kredi kartı işlemleri yapıyorlar, söylenecek bir şey yok.

terzi' Alıntı:
Arkadaşlar !!!!! Vala Sizin Dediklerinizin hiç birisine inanmıyorum ben üye oldum ve tıkır tıkır paramı ödüyorlar onların istediği Hileli banner gösterilmemesi güzel çalışanın kimse hakkını yemez benim bildiğim 7 - 8 yıldır çalışıyolar ve işlerinide gayet iyi yapıyorlar. Sorun sizdedir ben inanmıyorum ve şu ana kadar 95 ytl ye yakın para havale ettiler. Bir zamanlar Türkiye de bir numara idiler bence yine aynı bazı kendini bilmez yeni görmeler olayı saptırıyor olabilirler nede olsa iyi çalışanı kimse sevmez. Lütfen Yalanlarla dolu konuşmayalım ......................................
http://www.whois.sc/trgold.net
Created: 24-may-2000
Expires: 24-may-2005
:confused:

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayın Orjinal Mesaj sahibi Terzi :)

Büyük bir hışımla üye olup savunmaya geçmişsin. Bağlantın var heralde bu siteyle. 7 -8 yıldır var diyorsun seni 4 numaralı mesajla baş başa bırakıyorum.

elmasgunes' Alıntı:
Bu sayfada yaptıkları tamamen insanları kandırmaktır.

[url]http://www.whois.sc/trgold.net[/url]
Created: 24-may-2000
Expires: 24-may-2005
:confused:[/QUOTE]

Bu arada TR de internetin ömrü ne kadarki 7-8 yıl önce böyle bir sistem kuracaklar. Neyse, Kernel32 forumun bu adresini TRgold a postala anlasınlar hatalarını.

T

terzi

Misafir
en azından 6 yıl olmuş beni ilgilendirmez elin sitesi ben dorularını iletiyorum zamanında türkiyede kimse vermezken 5 servisi birden veriyorlardı şu an vermiyorlar neden bilemem isteseler bir numara olabilirlerdi ama neyse beni ilgilendirmez başkasının arkasından konuşmak inzanlığa sığmaz ne gününüz varsa görün meydan boş atın...........

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5