İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TRİLYON AVI

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
bu pazartesi günü atv de yayınlanan trilyon avı yarışma programına gidiyorum. inşallah bişeyler kazanırız.

sizde trilyon avında yarışmacı olmak istiyorsanız mesaj bölümüne ad soyad yaş bilgilerini yazıp 3919 a gönderin. gelecek soruya en kısa zamanda cevap veren 100 kişiden biri olun. sizde yarışmaya katılın.
(not: 3919 servisi 24 kontördür.)

netsitem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yarışmada başarılar inşallah trilyonu vurursun :) O yarışmanın kayıtları ilk başladığında dolmuştu duyduğuma göre .yani şu anki başvurular hava bence...sen ne zaman başvurdun? İyi trilyonlar :))

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
ben trilyon avı yarışma programına geçen pazar günü başvurdum. artık yarışmaya katılmak sms üzerinden olduğu için her hafta katılma şansınız var.
eğer sizde katılmak isterseniz yarışmaya katılmak için bulduğum formülü sizinle paylaşabilirim. bu yöntemi kullanarak yarışmaya kesin katılma şansınız oluyor.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İbrahim,
Seninki de soru mu şimdi yaw ? :)
Madem bir yolu var tabii ki paylaş :)

Bu arada siteme hala bir yazı yazmadın ya alacağın olsun! :( Artık iş yine başa düştü...

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
valla ayhan kusura bakma yazamadım ama Allah izin verirse en kısa zamanda yazacağım inşallah

yılların deneyimi ben :)
trilyon avı yarışma programına kesin gitmenin yolunu bulmuş bulunmaktayım. sizlerede açıklıyorum.

yapmanız gerekenler:
bu işlemleri yaparken bilgisayarınızın hopörlörünün açık olmasına dikkat edin.
ilk önce turkcell hatlı telefonunuzun mesaj bölümüne ad soyad yaş bilgilerini aralarda birer boşluk bırakarak yazın. ve 3919 a gönderin.
gönderdikten sonra hemen telefonunuzu hopörlörün yanına getirerek hemen mesaj bölümüne girin. a,b veya c yazıp gönder tuşuna basın numaraya ise 3919 yazıp bekleyin. (bu arada telefonunuz hopörlörün yanında olsun.)
kısa bir süre sonra size 3919 dan soru gelecektir. ama mesaj gelmeden bir kaç saniye önce hopörlörünüzden mesaj gelmesine yakın ses çıkacaktır. ses çıkar çıkmaz gönder tuşuna basın.
göndere basarken tabi ki size gelen soruyu okumadan gönderiyorsunuz.
eğer gönderdiğiniz şık doğru ise bir hafta sonra kesinlikle trilyon avı yarışma programına katılacaksınız. eğer gönderdiğiniz şık yanlış ise
üzülmeyin. size daha önce okumadan gönderdiğiniz soruyu bu sefer okuyunuz. doğru cevabın şıkkını öğrenin.
size gelen mesaja evet diyerek yanıt verdiğinizde size tekrar aynı soru gönderilecektir. gelen mesajı evet diye yanıtladıktan hemen sonra mesaj bölümüne girip doğru şıkkı işaretleyin. tekrar aynı sorunun gelmesini bekleyin. (tabi hopörlörün yanında bekleyin) hopörlörden ses çıkar çıkmaz gönder tuşuna basın. bastıktan sonra size tebrikler doğru cevap diye bir mesaj gelecektir. ve trilyon avı yarışma programına katılmaya hak kazanacaksınız.
ASLINDA BEN BU YÖNTEMİ ÇOK UZUN ANLATTIM AMA KOLAY ANLAŞILIR BİR YÖNTEM.
AYRICA BUNU DENEMEYİ YAPARKEN PAZAR GÜNÜNÜ SEÇİN. ÇÜNKÜ PAZAR GÜNÜ ÇOK TENHA OLUYOR. HEMEN SORU MESAJ YOLUYLA SİZE ULAŞIYOR EĞER BAŞKA GÜNLER YAPARSANIZ SORUNUN GELMESİ 10 DAKİKAYI BULUYOR BAZEN DE HİÇ GELMİYE BİLİYOR.

BU YÖNTEMİN NE YARARI VAR DİYE SORARSANIZ.
x kişi 3919 a mesaj atıyor. ve sorunun gelmesini bekliyor. telefonu çaldığı zaman ise soruyu okuyor. sorunun doğru cevabını bulmaya çalışıyor sonra ise doğru şıkkı yazarak gönderiyor. siz bu yöntemi yaparak daha sorunun gelmesini beklemeden telefonunuza dıdıt dıdıt :) mesaj sesinin gelmesini bile beklemeden soruya doğru cevap vermiş oluyorsunuz.
aradaki farkı anlatabildim mi?
ayrıca bu işlemleri yaparken 48 kontörünüzün gittiğine hatırlatmak isterim. yüzlerce kontör göndererek yarışmaya katılmayanlar arasında siz sadece sizin 48 kontörünüz giderek yarışmaya kesin katılıyorsunuz. ayrıca ilk gönderdiğiniz şık doğru ise 24 kontörünüz gidiyor.

YARDIMCI OLABİLDİYSEM NE MUTLU BANA :)

yarışmaya katılmaya hak kazanıcağınız kesin birde para ödülü kazanırsanız bizi de unutmazsınız artık :)

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
maalesef trilyon avı yarışmasına katılamadım. trilyonlar başka bir zamana kaldı. taMda yarışma olduğu gün yataklara düştüm :(
ne yapalım kısmet değilmiş

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
valla gitti kontörler :(
ama yine başvuracağım. yine yarışmaya gideceğim inşallah...

F

funcitytr

Misafir
bu pazar bende oy kullanacağım inşallah gideriz :)

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
dediğim yöntemi uygularsan inşallah kesin gidersin kardeş.
eğer yarışmaya çağırırlarsa bize de söyle bizde izleyelim.
eğer yarışmaya gidersen sana birkaç tanede taktik vererim.. nasıl olsa tecrübeliyim 5 tv yarışmam var ünlü biriyim ben yani :)
yarışma sefaköyde yapılıyor ona göre

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5