İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TRK NETWORK Güçlendi

akmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Trk Network'u bilenleriniz vardır. Konuyu açtıktan çok kısa bir sürede 10 larca başvuru aldık ve bizimle çalışmaya başlayanlar oldu. Şimdi yeni hamlemizle daha da güçlendik.

Neler mi yaptık

Farklı networkten üst düzey yetki almayı başardık

Oranları düşürdük

Kesinti oranı
Kazançlarınızdan yapılan kesintileri %15 indirdik. Tabi ki yüksek izlenime sahip kanalların oranların ıda dahada aşağıya çekebiliriz.

İzlenimleri Düşürdük:
İstediğimiz günlük 200 izlenim sayısını Günlük 100 e düşürdük kısa bir süre için

Kanalınızın en az 1 aylık olması gerekiyor. Ancak bazı kanallar tölerans gösterebiliriz.

Abone sayısı
Abone sayısında bir limit yok kısa bir süre için

Ödeme Nasıl olacak
En çok merak edilen sorudur bu paypal hesabınıza ödeme isterseniz 1 doları geçtiğinde ödeme alabilirsiniz.

7/24 Destek
Skype üzerinde hafta içleri saat 09:00-18:00
Mail üzerinden 7/24 destek alabilirsiniz
yakında telefon desteğimizde eklenecektir.

Kazanmanız için elinizden geleni yapacağız.
videoalarınızı elimizde bulundurduğumuz çeşitli web siteleri ve sosyal medya hesapları ile paylaşarak hem izlenimleri artıracağız hemde kazancınızı artıracağız.

Bitmedi. Üst sıralamalarda çıkmanız için taktiklerimizi yapmanız gerekenleri ve her türlü işinize yarayacak bilgiyi partnerlerimizle paylaşarak daha fazla kazanmalarını sağlayacağız.

Devam ediyoruz. Yine partnerlerimize izlenim almalarını sağlayacak çeşitli hediyeler dağıtacağız.

Her türlü sorunuzu konuya cevap yazarak skype mail ve sitemiz üzerinden bize sorabilirsiniz. Buradan gelen sorularla Sık Sorulan sorular bölümü oluşturup sitemize ekleyeceğiz.

Mail: [email protected]
Web Sitemiz: Trk Network

bysasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu networklük olayını bir türlü çözemedim

bende başvuru yapmak istiyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5