İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Troypc Yaz Eklensin Scripti (MySql Çalışması)

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bir arkadaşın isteği üzerine yaptım. Sorularınız için [email protected] adresine eposta atın.

Mysql ile güzel bir çalışma. Ekleme ve update etme olaylarını anlayabilirsiniz. Güzel bir script bir çok scripte dönüşebilir vve dizayn edilebilir.

Nasıl kullanılır?

Rar ile gelen mysql dosyasını veri tabanına up edin. Sonrasında baglan.php'yi kendinize göre düzenleyin.

Kolay gelsin:uyku:

indir:
http://scriptkuyusu.6te.net/index.php?no=116

jxc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Sana ufak bi tavsiyede bulunayım formdan gelen verileri filtrelemeden direkt sorguya sokma.

PHP:
$no = $_POST['no'];
$adiniz = $_POST['adiniz'];
$soyadiniz = $_POST['soyadiniz'];
$yasiniz = $_POST['yasiniz'];
$nerden = $_POST['nerden'];

Yukarıdaki kullanım son derece riskli,gerçi çok basit bir betik hazırlamışsın belki programlamaya yeni başlamışsındır,en iyisi bunu şimdiden öğren.

hayırlı çalışmalar:alkış:

OnurStyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Merhabalar tamamı bold (kalın) yazmak yasaktır mesajınızı editledim

iyi çalışmalar.

SanaLCocuK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
localhostta denicem sonra yorum atarım arkadaşlar ne işe yaradığı filan :D

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
@jxc teşekkür ederim eleştirin için bunu bidaha unutmam.

Ama biraz basit yazmaya çalıştım. Yani yeni başlayanlar anlasın diye. Birde standart olmak istemedim. Mantık kavratmaya çalıştım yeni başlayanlara. Bide şöyleki php esnek bir dildir. Ben risk görmüyorum.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
herhangi bir işe yarar işlevi yok. Bu script sadece php bilenlere mysql komutlarının nasıl kullanılacağını gösteren bir örnek. Yazdığınız yazının db ye nasıl kayıt edildiğini, nasıl yazdırıldığını gösteren bir demo. Neden bunu sorup duruyorsunuz anlamıyorum. Şu tanıtım yazısını okumaktan bile aciz misiniz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi