İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TRT.TV Kısa akılda kalıcı jenerik kışkırtıcı :)

samsun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain Adı : TRT.TV
Bitiş Tarihi : ( ------)
Registar Firması : (İsimtescil )
Başlangıç fiyat: (100 TL)
Minumum artış: ( 10 TL )

TRT.TV alan adaımız satılıktır ilgilenen arkadaslar teklif sunabilir fiyat olarak en cazip gelen teklif değerlendirilecektir.
[email protected] adresine mailde atabilirsiniz.
Şimdiden herkeze teşekkür ederim...
Sertaç İNAN

Ekleme: burdanda fiyat belirtebilirsiniz arkadaslar

esg1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İyi domain hayırlı satışlar. Konuyu taslağa göre düzenleyiniz lütfen.

samsun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani arkadasında belirttiği gibi basınza iş acıp acmaması tamamen sizin elinizde. Siz tutupda yasa dısı bişi yaparsanız sitede tabiki sorun olur. Ama adam akıllı kullandıkdan sonra sorun cıkarmaz kimseye ben almazdım sorun cıkarcak olsa yani.

TRT acılımı Taner Remzi Tufan misal kime ne? 3 arkadas hadi alan adı alalım dese TRT oluyor diye alamayacakmı sacma olur.

Satış Devam Ediyor Hala Bu Siteden Bi Teklif Gelmedi...
guzel bi teklif aldım dün itibariyle baska bi kanaldan.

Teklifler bekleniyor....

Ekleme: Domain Adı : TRT.TV
Bitiş Tarihi : ( ------)
Registar Firması : (İsimtescil )
Başlangıç fiyat: (100 TL)
Minumum artış: ( 10 TL )

samsun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun olmaz kardeşim kullanımda TRT amblemi olmadıkca sorun cıkmıyor arastırdım ben bosuna almadım

Ekleme: arkadaslar aklında fiyat olan yokmu hiç en azından fikirleri alalım

samsun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kafamızda tam bi zaman yok alan adını yeni aldık zaten. Düşündüğümüz rakama ulasırsak satısını gercekleştireceğiz bakalım inşallah herkez için guzel olur. Evet 100 Lira denildi varmı arttıran :)) daha yuksek teklif veren oldu mail yoluyla ayrıca bilginize

MSBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
baltalamak gibi olmasın ama, almayı düşünen kardeşlere uyarı:

GoDaddy, alan adı araması yaparken, .tv alan adı almak isteyenlere uyarı çıkartıyor: "Tuvalu adaları batıyor, bizce .com veya .net alan adlarını alın" .tv uzantısı, Tuvalu adalarına bağlı ve bu uzantıya ait alan adları Tuvalu tarafından onaylanıyor.

webadresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
baltalamak gibi olmasın ama, almayı düşünen kardeşlere uyarı:

GoDaddy, alan adı araması yaparken, .tv alan adı almak isteyenlere uyarı çıkartıyor: "Tuvalu adaları batıyor, bizce .com veya .net alan adlarını alın" .tv uzantısı, Tuvalu adalarına bağlı ve bu uzantıya ait alan adları Tuvalu tarafından onaylanıyor.

Kısmet :) Batana kadar bizimdir. Teklifim geçerli :şekil:

samsun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi kardesim batmaktaki olay şu o bahsi gecen ada ülkesi en yukske yeri 6 metre falanmıs dunyada erimeler flaan filan oluyo buzullarda diye yok su altında kalcak mevzusu donuyo olay bundan ibaret. Ben SAMSUN'da yasıyorum bizim rakımda 4 merkezde deniz kenarında o zman samsunda yalan olcak :D

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hemen al seçeneği yok mu? ne zaman bitecek satış?

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel domain.

Kullanımda herhangi bir sorun çıkmaz. Sadece google adwords gibi reklam siteleri markaları çağrıştıran domainlere reklam yayınlama izni vermiyor. Onun dışında TRT yan kuruluşu veya bir kanalı gibi kullanılmadıkça her hangi bir zararı olmaz.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Teklifi beğenmiyorsan hemen al fiyatı belirle, dalga geçme adamlarla. 200 TL veriliyor, bişey yaz bari, son tekliften 48 saat sonra biter açık arttırma de. (Forumdaki kurallar bu yöndedir)

Sen kafandaki rakama gelmeden satmıcaksan 1-2 ay, bunun adı açık arttırma değil başka bişey.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5