İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Trwebserver Hosting Hizmetleri..

Trwebserver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ;

Turkiye ,Almanya,Ve Fransa' dan 3 Kisinin ortakligi ile kurulan Trwebserver butun internet kullanicilarinin hizmetine girmistir.Firma basvurumuz Fransa yetkili makamlarina gerekli evrak ve dokumanlar verilerek basvurusu yapilmistir.Amacimiz firma yetkimizi alarak aslinda baslamakti ama biz biraz bu islerin zaman alacagi yonundeki endiselerimiz yuzunden biz simdiden tanitimimiza baslamak istedik.

Trwebserver olarak baslica amaclarimizin basinda Avrupa ulkelerindeki ozellikle Almanya,Hollanda ve Fransa Veri Merkezli Sunuculari Musterilerimize ve Turkiyedeki kullanicilara uygun fiyata ulastirabilmek ve tabikide bunun yaninda hem destek olsun hemde sureklilik bakimindan gerekli kolayligi saglamaktir..

Insallah Allahin izni ile alnimizin akiyla bu isi elimizden geldigince iyi yapmaya calisacagiz..Sitemiz yeni yapildigindan bazi eksiklikler olabilir .Sizlerdende Olumlu veya Olumsuz yorumlarinizi almak ve bu yorumlara gore gerekli duzenlemleri yapmak isteriz..

Saygilarimizla

Trwebserver Iletisim Bilgileri :

4 Rue Des Fleurs
70000
Vesoul / France

Telefon:
Fransa : +33 677 73 11 37
Fransa : +33 363 62 08 02
Almanya:+49 162 660 88 49
Turkiye :+90 535 494 63 93
Turkiye :+90 544 677 50 63

Email / Msn :
[email protected]
[email protected]
[email protected]

www.trwebserver.com

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayirli Olsun hayirli satislar diliyorum. Yanliz logoyu bence degistirin uymamis gibi geldi bana..

saygilarimla

Trwebserver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sozleriniz icin tesekurler . Evet logoda bir degisiklik yapacgiz bizde dedigim gibi bir kac ufak ayarlamalar kaldi arkadaslar ilgileniyorlar ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5