İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Try İsteği kalktı mı?

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
para birimi değiştirilen bölümde sadece

standart gonderim ile dhl ile gonderim var.... eskiden sanırım para birimi de yazardı

kaldırdılar mı try yi?

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonraki adımda yazıyor. seç herhangi bir teslimat submit et formu sonra try mi $ mı istersin diye soruyor.

B

bedafocb

Misafir
arkadaşlar para birimini Türk Lirası seçmemizin bir faydası olur mu? Yoksa USD mi iyi???

bleem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu duruma göre değişir. mesela son çekleri google 1.305 denmi ne hesaplamış ben dün bozdurdum akbankta 1.301 den ki bu bankalar arasında en iyi değerdi o an.

Google uluslararası kuru kullanıyor ve dolar düştüğü için ilk kez google'un verdiği kur, bizim buradakinden fazla çıktı...

dolar ytl arasında kur farkından çok senin hangini daha rahat bozdurabileceğine bak ve ona göre dövizini seç...

masterdolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğerki tanıdık bankacınız yoksa
usd çek, bozdurmanız zor bozdursaız dahi ödüyceğiniz komisyon son derece yuksek olur
500$ ın altındaki çeklerde oluşabilecek kur farkı göz ardı edilebilir ve YTL çek istenir citibank'tan da minumum komisyon ile rahatça bozulur

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bedafocb' Alıntı:
para birimini Türk Lirası seçmemizin bir faydası olur mu? Yoksa USD mi iyi???

TRY Avantajı : Parayı 2-3 günde tahsil ediyorsun. Ama Kur farkınız göze alırsan.

$ Avantajı : Paranı 21-30 gün içersinde alıyorsun ve kur farkından etkilenmiyorsun türkiyede kur neyse o kurdan bozabiliyorsun

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
dolar çek bozduruyorum sanırım alışkanlıktan try almayı hiç düşünmedim hep ykb ile çalıştım 17 ytl veriyorum ama devede kulak kalıyo

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5