İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TS Host Turkiye Ofisi

S

sasu

Misafir
elmas haklı cıktın

''Sadece internet-hosting sektorunde faaliyet gosteren sirketleri web sitelerinden email adreslerini alarak bilgi mesaji gondermistik.''

herseyı acıklıyor gerekli yerlere bildirildi sizi gidi spamcılar :)

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elmas haklı cıktın

''Sadece internet-hosting sektorunde faaliyet gosteren sirketleri web sitelerinden email adreslerini alarak bilgi mesaji gondermistik.''

herseyı acıklıyor :)

Evet, ben de şimdi o konuyu okurken gördüm. Haklı çıkmama sevindim çünkü elimde kanıtım olmadığı için karalama yapıyorum gibi algılandı. Ancak Tulip kendisi yazmış "bilgi mesajı" gönderdiklerini (nedense birden çok kere geldi).

S

sasu

Misafir
Evet, ben de şimdi o konuyu okurken gördüm. Haklı çıkmama sevindim çünkü elimde kanıtım olmadığı için karalama yapıyorum gibi algılandı. Ancak Tulip kendisi yazmış "bilgi mesajı" gönderdiklerini (nedense birden çok kere geldi).

biz sana güveniyoruz bosuna yazmazsın gerisi yalan :)

O

ozdemir

Misafir
GladiatoR,

Onemli degil...Dedigim gibi DC acip acmayacagimiz Turkiye de ki musteri potansiyeine gore degisecek..Arastirmalarimiz Bayram sonrasi baslayacaktir.

Allah hayirlisiyla o gunleri de gormemizi nasip eder, insallah.

Açıklama için teşekkürler, başarılar. Türkiye`de kaliteli dc açan malı götürür.

O

ozdemir

Misafir
Dedigim gibi arkadas yanlis bir sey yapmis, kendisi Turkiye den donusunde konusulacak...

Sizin de sikayet konusunda Allah yolunuzu acik etsin....

elmas haklı cıktın

herseyı acıklıyor gerekli yerlere bildirildi sizi gidi spamcılar :)

O

ozdemir

Misafir
Arkadaslar,

Ben bu konuyu acarken, Turkiye konusunda bilgim fazla olmadigi icin, bir anket yaparcasina bu konuyu acip sizlerden bilgi toplamak istedim...

Ama konu cok sapti gibime geldi.

Yine de cok sagolun....

Dedigim gibi Allah nasip etmis ise, DC de acariz ofis de...Aksi halde ne yaparsak yapalim dusuncelerimizi gerceklestiremeyiz.

Insallah dusuncemiz gercek olur da, cennet Turkiye me temelli donusumu gerceklestiririm.

Tum arkadaslara tesekkur ederim.

Hostsatis.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaslar,

Ben bu konuyu acarken, Turkiye konusunda bilgim fazla olmadigi icin, bir anket yaparcasina bu konuyu acip sizlerden bilgi toplamak istedim...

Ben biraz reklam kokusu aldım. Burdan topladığın bilgi ilemi Türkiyede DC açıcaksın ? Buraya bişey yazarsanız tepkileride göze almışsınız demektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5