İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TT den iyi haber

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar tt 256 sınırsız kullanıcılar için ilk kez iyi birşey yapmış.256 sınırsızlar 1024 6 gb sınırlıya geçince şubat 28 e kadar kotayı aşsalar dahi extra ücret ödemiyorlar.şubat 28 de isteyen tekrar eski tarifeye dönebiliyor. 4440375 i arayarak işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.Modem i açıp kapatıyorsunuz bi bakıyorsunuz hızınız artmış :) bugun yaptım ve kullanıyorum şu an.Gerçekten hızlandım :)

M

MasterTR

Misafir
heycanli gordum seni :) bu kampanya cikali cok oldu sanirim gec haberin oldu. uyanda baliga gidelim :)

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsl başvuru formunun en altında imza atılan yerin bi üstünde öyle bir madde var ki;

"Ay içerisinde Telekom sebepli kota aşımlarında Telekom sorumluluk kabul etmez, ekstra aşım kullanıcı tarafından ödenir."

Böyle bir şeydi, tam metni hatırlamıyorum ama aynı mantık.. :rolleyes:

NightPrince2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ellerindeki 256 ları temizlemeye çalışıyorlar. bende bi 256 kullanıcısıyım. beni böyle yapmacık kampanyalarla kandıramazlar :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ben o kotayı 2 günde dolduruyorum sorun orada.Uploadım çok fazla.Sınırsız mis gibi.Biraz yavaş ama yinede yetiyor :) 256 ya devam şimdilik :p

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Günde en az 10 gb lik download yapiyorum. Herhalde tr de olmus olsam cok batmistim :) Bu hizlarla Allah sizlere kolaylik versin.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İşviçrede bir arkadaşım vardı en düşük 2048 dedi bizde hatlar ve türk parasına vuruldugunda ücreti 50 ytl gibi birşey dedi. Kafayı sıyırmıştım.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biz ne zaman görürüz acaba 250mb hızı, 2100 yılında olur belki :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5