İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tt-hosting.net 5 ytl den baslayan yıllık fiyatlarla

BirPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar awbs hangi mysql versiyonlarında çalışmakta acaba biraz bilgi verirseniz çok memnun oluruz.

otistiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BiLHost' Alıntı:
AWBS artık PHP-Nuke gibi oldu.Ya da SMF gibi.Hangi hosting sitesini açsan AWBS çıkıyor.İğrenç bir görüntü açıkçası.

AWBS Scriptini çok beğeniyorum ve geniş bi içeriğe sahip gördüğüm sitelerin hiç biride iğrenç değil. tabi buda zevk meselesi..

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kavram kargaşası oldu.Son zamanlarda onlarca firma AWBS kullanmaya başladı.Hangi hosting sitesini açsan karşına AWBS çıkıyor.Bu da hoş bir görüntü olmuyor.Ben o anlamda söyledim..

otistiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında haklısın AWBS'E Kaçmak bazen yanlış olabiliyor. Bazen nette gezerken

"Hosting Scirpti warmı" Kelimesine çok rastlamışımdır.. Kendin hazırlasan hemen marez'E düşüyor. En azından AWBS biraz güvenli Diye alanlarda war... Önemli Olan bence site içeriği değil.. Kaliteli Bi içerik Olsa bile Kalitesiz bir müşteri memnuniyeti herşeyi yıkar..

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O da doğru.Ben de bugünlerde bir otomasyon scripti alacam.Ama daha karar veremedim.Modernbill istiyorum ama fiyatı el yakıyor.Ama bir çılgınlık edip tak diye de alabilirim :)

otistiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer gercekten Değiyorsa hiç çekinmeden tak diye alın derim...

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BiLHost' Alıntı:
O da doğru.Ben de bugünlerde bir otomasyon scripti alacam.Ama daha karar veremedim.Modernbill istiyorum ama fiyatı el yakıyor.Ama bir çılgınlık edip tak diye de alabilirim :)

en kalitelisi ve en kullanışlısı bu zaten ancak gerçekten çok karmaşık içeriği , fiyat kalite değerlenmesi baımından en iyisi bu ,
alacaksanız tavsiye ederim ancak Türkçe çevirisini sizin yapmanız gerekiyor :)

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu gece zaten 21 gün deneme sürümünü indirip kuracam.Sonra başlayacam çeviri ve konfigürasyona.Daha sonra hepsi bitince lisans alıp kullanmaya başlayacam :)

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wasgo aylık lisans seçeneği olacak mı scriptin.Olacaksa onu düşüneyim :D

W

Wasgo

Misafir
Free olacak sanirim bitti ama Turk telekom ile konuşmam gerek veya sirf 1 tane dns server yapacam..

Yeni bir domain getiriorum :) Dünyaya :)

R

*reyeskane-

Misafir
zahir' Alıntı:
en kalitelisi ve en kullanışlısı bu zaten ancak gerçekten çok karmaşık içeriği , fiyat kalite değerlenmesi baımından en iyisi bu ,
alacaksanız tavsiye ederim ancak Türkçe çevirisini sizin yapmanız gerekiyor

Zahmete gerek yok. PM atın göndereyim :)

D

deja-vu

Misafir
BiLHost' Alıntı:
Wasgo aylık lisans seçeneği olacak mı scriptin.Olacaksa onu düşüneyim :D

Dun kendılerı ıle gorustum lısansıda olucak panelıde olucak uyelık sıstemıde olucak vs.... gıdıyo %70 bıtmıs durumda arayuzude gusel yolları acık olsun bu arada ılk musterılerı benım :) sıra sıra lutfen

W

Wasgo

Misafir
Ehem ehem :D deja'ya ilk bayiliği verecez sonra godady sonra diğerlerine sirasiyla..

Nasil olur'da godaddye bayilik vereceksiniz derseniz ... 2-3 ay sonra yeni uzantili domainler piyasada :)

Tekel hakki bizde "Tüm dünya'da"..

Şuanda kar marjlari araştirilior
Anket'ler yapilcak belki burada'da yapabiliriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5