İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tt-hosting.net 5 ytl den baslayan yıllık fiyatlarla

R

*reyeskane-

Misafir
Batu Bey'de bir tablo hazırladı cümle alem site diye kullanıyor :D

W

Wasgo

Misafir
Nedir bu awbs meraki anlamiş deilim halubiki moderbill whp varken.. neyse Başarilar alper

R

*reyeskane-

Misafir
Mesela WHMCS var. Aylık 13.95 $ Awbs'den daha yetenekli. Ve bu hafta son verisyonu çıkacak. Türkçesini ben yapım ama siteye göndermemiştim. Ama bizdenuyanıklar varmış :) Sağolsun hiç bana zahmet ettirmeden göndermişler.

D

deja-vu

Misafir
tr dıl dosyası bendede var 1 ayda lısans verıldı dıl dosyasını verınce

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya bugünlerde ben de güzel bir otomasyon scriptine bakınıyorum.Modernbill hem çok pahalı hem de tam istediğim gibi değil.

WHMAutoPilot düşündüm onun da MySQL 4.1.x desteği yok.Sadece 4.0.x versiyonunda çalışıyor.

Siz neyi tavsiye edersiniz?

D

deja-vu

Misafir
stede bebex var onunla gıt konus uygun fıyattan yazabılır su an ıcın uyelık sıstemı vs.. seklınde bır sıstem yazmakta.

R

*reyeskane-

Misafir
BiLHost' Alıntı:
Ya bugünlerde ben de güzel bir otomasyon scriptine bakınıyorum.Modernbill hem çok pahalı hem de tam istediğim gibi değil.

WHMAutoPilot düşündüm onun da MySQL 4.1.x desteği yok.Sadece 4.0.x versiyonunda çalışıyor.

Alternatif olarak clientexec veya whmcs kullanabilirsiniz. Özellikle WHMCS aylık 13.95 $ ve çok özellik kapsıyor. whmcs.com'dan ayrıntılı inceleyebilirsiniz. Şahsım olarak whmcs öneririm. Tek sorunu ioncube ile optimize edilmiş olması.

D

deja-vu

Misafir
sen bılırsın soylemek var ısrar yok bende beyenmedım denedım sadece en ıyısı awbs herseyı hazır dıgerlerı yok su yok bunu kur yok edıtle derken zaman gecıyor.awbs alıp tema yaptırırsın en guselı

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BiLHost' Alıntı:

Bence en güzeli ve kalitelisi, Modernbill ,

inşallah bizde modernbill e geçeceğiz ancak öncelikle bir tercüme gerekiyor bunun için ayıracak vaktim yok şuan olduğu an buna geçmeyi düşünüyoruz,

awbs reseller larına bakarsanız buda FDC gibi Türkiyede popüler olan bir script gibi bir izlenim veriyor bana ,

http://www.awbs.com/awbsresellers.php

16 Reseller ı var Awbs nin 8 i Türk :D ya diğer memleketlerde daha popüler olmamış veya adamların Türklere karşı sempatisi var sadece Reseller olarak Türkleri kabul ediyor,

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AWBS artık PHP-Nuke gibi oldu.Ya da SMF gibi.Hangi hosting sitesini açsan AWBS çıkıyor.İğrenç bir görüntü açıkçası.

D

deja-vu

Misafir
o zaman yazmaya basla bı tane sımdıden 2 ayda bıtırırsın .
aldıgım fıyat teklıflerını ıletıyım ıstersen 4500$ kadar cıkan rakamlarda maıl ıle donus aldım :)

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok yazmayacam..Şu an araştırma yapıyorum.Clientexec yetkilisi ile görüşüyorum.Şu an piyasada olan bir scripti leased olarak almayı düşünüyorum.

Ama hiçbirinde OnlineNic için bir eklenti yok.Deli olacam.Bileniniz var mı OnlineNic ile birlikte çalışan bir otomasyon scripti?

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yıllık ödemede %79dan fazla indirim yapmış olman dikkat çekici :D

( bakınız gold paket.. ilk tablodaki)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5