İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ttnet.net.tr kendine site yapabilmiş

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uzun süreden beri amatör bir web sayfasına sahip olan ttnet.net.tr kendine idare edebilecek bir site yapabilmiş.

Bir çok kez protesto amaçlı olarak web sitesinin hek'lenmesiyle adından bir hayli söz ettirmişti.

Tabii adından sadece bu konuda değil veremediği hizmetlerden de adından bir hayli söz ettirmişti.

Ne diyelim, hayırlı olsun. :)

Edit : Link
www.ttnet.net.tr

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bumu profesyonel sıte bence hıc yapmasalardı text tabanlı olsaydı daha ıyıdı

F

fatihhk

Misafir
banneri paintte hazırlamışlar galiba, hayrıma bi banner yapayım şunlara:D
arkadaşlar birimizde flash menu hazırlasın haydi el birliğiyle:D

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yavaş açılsaydı sponsor da ben olurdum :)

Küfrü telekom yesin diye de;

TTNet Anonim Şirketi, Türk Telekom iştiraki olarak 26 Nisan 2006 tarihinde kurulmuştur. TTNet, Türkiye'nin 81 ilinde internet erişim hizmeti vermekte olup Türk Telekom Ofisleri ve Bayileri aracılığıyla satış işlemlerini yürütmektedir. TTNet'in felsefesi; satış öncesinde/sonrasında müşteri memnuniyetine ve dünyadaki teknolojik gelişmelere paralel olarak hizmetlerini sürekli geliştirmek ve etkin şekilde sunmaktır.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkiyeye internet hizmeti veren bir firmanın internet sitesi
ne kadar acı gerçekten üzüldüm

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5