İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TTnet VDSL2 daha ne kadar bekleyeceğiz?

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar; Ttnetin taa ekim 2007 ayında ocak 2008 de çıkacak dediği vdsl 2 yeni gösterilen reklamlarında hala dile getiriliyor. Fakat sözü verilen tarihten tam 5 ay geçti hala vdsl 2 piyasada yok. Tüm dünya ışık hızıyla internete bağlanırken ülkemiz tekel zihniyetinden hala vazgeçmiş değil ve Diğer Ülkelere Göre KAPLUMBAĞA hızından bile yavaş internet kullanıyoruz. Diğer ülkelerin ödediği ücretin kat katınıda bu yavaş internete ödüyoruz.

Türkcell in Hizmeti Tellcom ile görüştüm geçen gün 100 Mbps ye kadar fiberoptik kablolarla hız sağlıyolar şuan sadece belli başlı lüx sitelerde yer alıyor. 3 seneye kadar tüm türkiyeye yayacaklarını söylemişler.. Tellcom da paara girsede şu tekelci zihniyetten kurtulsak en azından rekabet kızışır buda bize + getirir..

BarUn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TT'de de Microsoft mantığı var; varolan sistemden gelen kâr düşmedikçe sistemi yenilemeye üşeniyorlar. Hayatımda ilk kez bir özelleştirmeye sevinir gibi olmuştum ki Oger de çuvalladı.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
TT'de de Microsoft mantığı var; varolan sistemden gelen kâr düşmedikçe sistemi yenilemeye üşeniyorlar. Hayatımda ilk kez bir özelleştirmeye sevinir gibi olmuştum ki Oger de çuvalladı.

Bu sadece MS in yaptığı değil tüm ticari mantıkta geçerli bir durumdur. Burda bile ona benzer işler yok mu? Site hiti düşünce içerik girmek vs gibi. Gayet normal bir biçimde ilerliyor işte, daha farklı ne olabilir ki?

Ayrıca fiber olsa durumda ne gibi bir değişiklik olacakki ? İnsanlar çıldırmış gibi youtube vb. sitelere giriyorlar. Gün içindeki hız eski 52k mantığı gibi işlemeye başladı. İnsanlar uyuduktan sonra hız artışı oluyor. 100değil 1000mbit olsada yurtdışı çıkışı artmadığı sürece yalan dolan.

Alexis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Gündüz youtube videoları açılmıyor bende. 2 yıl önce ilk aldığım 256k şimdiki 1024k dan daha iyiydi gibi geliyor bazen. Bunun üzerine IPTV gelirse ne olur kestiremiyoırum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5