İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TTNETOyun Servisi acıldı

tayfun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaslar TTNET Müzik ve Video dan sonra simdi TTNETOyun Servisi acıldı. Kaliteli bir icerigi var ama oyun sitesi olan arkadasların hitlerinde biraz düsüs yasanır sanırım. Sizin bu konudaki düsünceleriniz nedir?

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TTNet Oyun. Bu oyun sitesi ile TTNet bir açık hedef koymuştur önüne. Bir internet Portalı oluşturmak istiyor ama çok komik bir olay ki hala uzadıkça uzuyor ve ttnetxxxx gibi domainlerle yeni hizmetler açıyoruz gibi bir roman yazıyor. Bakalım ne zaman TTNet Haber sitesi açılacak yada TTNet Spor :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar tek bir portal altında bu işlemi toplarsa vergi agır olucak vss ama farklı domainlerde alt firma statusinden vergidende indirim düşüncesi ile acıyor diye düşüyorum.

ve bu tür hizmetleri bende ttnet yönetimindeki genç girişimci kişiler tarafındna öneriliyor bence oyun + müzik + video kelimelerindeki potansiyeli bildikleri için o paydan dilim alma peşindeler bence

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Bu demek oluyorki yakında oyun sitelerinide kapattırmaya başlıcaklar :)

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
her şeye el atıyorlar, ttnetin ne işi olur anlamıyorum , baksın kendi işine :) yakında absürt işine de girer el altından :) onuda bize bırakmaz :D

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
yaw yok maksat aldıkları bilg. mühendislerine iş yaptırmak , siteyi yapmakla iş bitseydi ohohohoh yakında soğurlar bu işlerden

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ttnetdizi. ttnetforum. ttnet 16+ nerde bunlar :D

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ben yazdım bakalım aramalarda nerde çıkıcaz..

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla bence iş yapar arkadaşlar. Sonuçta güvenilir bir siteye ihtiyaç vardı diye düşünüyorum. Benim çeliğim çoçugum olsa oyun oynaması için sadece bu stieye izin veririm. Abuk subuk aşk-meşk reklamlarını merak edip tıklamasından sa otursun temiz bir oyun oynasın derim.

İhtiyaç mı, bence ihtiyaç. Tutar mı, bilinmez.

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla bence iş yapar arkadaşlar. Sonuçta güvenilir bir siteye ihtiyaç vardı diye düşünüyorum. Benim çeliğim çoçugum olsa oyun oynaması için sadece bu stieye izin veririm. Abuk subuk aşk-meşk reklamlarını merak edip tıklamasından sa otursun temiz bir oyun oynasın derim.

İhtiyaç mı, bence ihtiyaç. Tutar mı, bilinmez.

Valla aslında genel düşünce bu yönde. Yani oyun oynayacak yaş aralığı genelde düşük. Tabiki 60 yaşına kadar olanlar da var ama 8-15 yaş arasını varsaymamak mümkün değil. Hele hele çocuğunuzun ahlaki gelişimine önem veren birisi iseniz bu çok önemlidir. Bu aralar zaten Reklam Network'leri coştu. Para için nerdeyse bel altı fotoğraflara sahip reklamlarla yayın yapacaklar :) Şaka tabi. O kadar da değil!

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
TTNET'in yaptığı siteler hiç tutmadı.
O kadar televizyona reklam verdiler ama fiyasko.
Aynı reklamı siz verseniz kesinlikle aynı projeyle daha başarılı olurdunuz.
TTNET ön eki beni tüğlerimi diken diken yapıyor şahsen.
Faturasına yansıycak diye millet girmeye korkuyor. :D

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ne derseniz deyin sahsen ben hepsi hosuma gitti

youtubede vidoelar nelere gidiyor yorumlar hep kufur
oyun siteleri hep bel altı reklamlar.

bence desteklenmeli bu projeler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5