İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ttt-out.php nerden bulurum

L

loq

Misafir
daha önceden belirlediginiz linklere secmece gönderiyor bi kaç sitede gördüm tt-out.php türkcesini nerden nerden bulurum :rolleyes:

sadece uzantısını biliyorum scriptin adını bilmiyorum uzantı : tt-out.php

simdiden çok tesekürler

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
traffic trader turbo scriptin adı , türkcesini bulamazsın zaten tek form şeklinde ingilizce.. absürt link trade icin kullanılıyor. bende vardı sanırım

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla her heves yapan sanırım bu işie başlıycak
hadi bakalım hayırlısı.
aslında o baktığın ttt-out yazan yerlerde yani sitede ttt-webmaster.php diye yerde script in adı download adresi yazıyo. azcık ara bulursun.
:D
bendede aynı script kurulu. 15 günde 50 gb bw bitti.
birtek bende bu kadar bw yiyo nedense.
:D:D:D
saygılar

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Xkare tarafından öyle bir script yazdık fakat satmak amaçlı değil. Yinede almak istersen konuşuruz :) Belki satabiliriz

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
15 günde neden 50 gb band yesinki onu anlamadım , biraz abartı değilmi :)

aşırı ziyaretcin olsa bile tgp'en bile zor yer o kdr

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla Dostum Sponroruma Sor İstersen istersende resmini çekip yolluyum. bw gitmesin diye şu anda elimden gelenii yaptım ve bütün resimleri çıkardım tgp den 3-4 tane 468*60 banner var şu anda sitede gerisi texlink olarak kurdum bw gitmesin diye sponsorum 50gb bw vermişti o çoktan bitti. sponsorumla görüştüm site kapanmadan saolsun baya yardımcı oldu bw yi 100gb ye çıkardı.
Burdan www.milenyumhosting.com a teşekkürlerimi iletiyom.
şu anda 56707.25 Megabytes dayım. site böyle linkli halinde aylık 60 gb yer sanırım. ama resimli şekli dursaydı eğer ayda 150gb rahat olurdu.
saygılar

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
he unutmadan fazla değil günde 15.000 filan tekil 30.000 üzeride gösterim yapıyo site. o kadarıda normal bende ana sayfa 130kb filan. hesap et işte.
saygılar

P

PRicon

Misafir
beyler bu TTT scripti bana kurabilcek güvenilir ve hayırsever bir arkadaş var mı ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5