İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tuhaf bir hata

kabus6691

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam

unbenanntyb4.jpg

Resimde gösterdigim gibi navbardaki hizli arama kismindan arama yapmaya calistigimda asagidaki gibi bir hata aliyorum.Ama normal gelismis aramada sorun yok, orasi calisiyor.

Your submission could not be processed because a security token was missing or mismatched.

If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error.

Ayni hatayi profilden v3arcadeyi ayarlamaya calisincada yapiyordu sirf bu yüzden admin panelden standart bi ayar yapip profilden arcade ayarlarini kaldirmistim ama bugün ayni hatanin hizli aramadada oldugunu farkettim.Bunun ne olabilecegi hakkinda bi fikri olan varmi ?

Gizlen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Your submission could not be processed because a security token was missing or mismatched.

If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error.

İstatistik kullanıpta üstteki hatayı alanlara çözüm:

kullandığınız biçimde cyb_topstats_php templatesini aratıp açıyorsunuz, sonra
<input type="hidden" id="resultsnr" name="resultsnr" value="$resultsnr" size="1" /></span>
altına ekle
<input type="hidden" name="securitytoken" value="$bbuserinfo[securitytoken]" />

kabus6691

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bahsettigin templatede arattigimda senin yazdiginin aynisi olan kod yoktu

<input type="hidden" id="resultsnr" name="resultsnr" value="$resultsnr" size="1" /></div>

Bu kod vardi onun altina ekledim ama degisen birsey olmadi yine ayni hatayi veriyor.

kabus6691

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hata istatistik modülünden kaynaklaniyorsa kullanmam olur biter diye düsünüp sildim forumdan ama hata yine devam ediyor.

Gizlen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zaman eklenti kurarken bi satırda bi kod fln değiştirmiş olabilirmisin?

bence herşeyı default olarak duzelt sonra tek tek eklentileri kur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi