İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tuhaflık Bendemi Yoksa geneldemi böyle acaba...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
5 aydır adsense kullanmaktayım ve son 3 gün de 5 Aylık zaman diliminin en yüksek sonuçlarını almaktayım... 200 Tıkla ulaşabildiğim Rakamlara 50 Tık ile ulaşıyorum.. Bu beni bir yandan sevindiriyor bir yandan korkutuyor.. dengesiz bir artış gözlüyorum Bu artış Sadece Banamı özgü yoksa genelimi Kapsıyor..

Yerli bir site ile : 60 Tık 8 küsür usd

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
reklam verenin artması ve rekabet oluşmasından oluşuyordur kazançlar yükseliyordur ama uzun süreli oldugunu sanmam

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kupon olayı reklam gelirlerini ne derece etkiliyor acaba,google'ın kupon kullanımında webmasterlara az pay verdiğini düşünüyorum ama kesin bir fikrim yok.Bu konudaki fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim...

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kuponlar tabiki webmasterları etkileyecektir çünkü reklam ağında reklamlar dağıtılabiliyor bende kupon kullanıyorum ver verdiğim limit 0,03 cent ve sitelerde gözüküyor bu şekilde webmaster kazanamaz ben olaya kızdığım için kupon almaya başladım zaten.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ilginc bendede tam tersi bir durum var :)

101 tık - 0.96 dolar
75 tık - 0.46 dolar ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5