İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tüm dünyada kullanılan paypalın iletişim formu bozuk

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet arkadaşlar bir işimden dolayı 4 gündür aralıksız günün her saati adamlarla contact kurmaya çalışıyorum.Ama yok hep aynı hata;

We are sorry, we are experiencing temporary difficulties. Please try again later. If this error occurred while making a payment, avoid duplicate payments by checking your Account Overview before resending a payment.

Message 3005

Aynı hata mesajı 10 dilde çevrilmiş olarak karşıma çıkıyor.Ancak garibime giden bu kadar insanın kullandığı bir sitede hiç kimse mi kullanmıyor bu iletişim formunu yani neden önlem alıp düzeltmiyorlar.Garip gerçekten garip...

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
İletişim kurulmasın diye yapılan bir politika düşünsene sen kendi işin için kullanmak istiyorsun ama bunun tersini de yapanlar var ...
Türkiye IP lerini de banlamış olabilirler URLtrends.com un yaptığı gibi...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İletişim kurulmasın diye yapılan bir politika düşünsene sen kendi işin için kullanmak istiyorsun ama bunun tersini de yapanlar var ...
Türkiye IP lerini de banlamış olabilirler URLtrends.com un yaptığı gibi...

Aslında Türk ip banlanabileceği ihtimali benimde aklıma geldi.Ama böyle birşey yapmalarında mantık yok.Yani paypalda hile yapacak halimiz yok :) garip bir durum.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Aslında Türk ip banlanabileceği ihtimali benimde aklıma geldi.Ama böyle birşey yapmalarında mantık yok.Yani paypalda hile yapacak halimiz yok :) garip bir durum.

www.urltrends.com
*You have been permanently banned from our site.
**Reason: Too many fraudulent users from your region.

Bu site de ne hile yapabilirsin ki ben bu siteye girmek için IP changer aldım yurt dışı süper bir site ama Turkiye banlı

*Sitemizden uzun süreli banlandınız
**Sebep : Sizin bölgenizden çok fazla hilekar kullanıcı.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yazık yaw gerçekten yazık bizler için internet yakında çıkmaza girecek sanırım.Yani hile yapmaya düşündükleri zamanı,normal site yapmaya verseler (herkes) daha fazla kazanıcak ama yok :(

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Yazık yaw gerçekten yazık bizler için internet yakında çıkmaza girecek sanırım.Yani hile yapmaya düşündükleri zamanı,normal site yapmaya verseler (herkes) daha fazla kazanıcak ama yok :(

Ya da işlerine öyle geliyor. Türkiye ye bir ambargo kendi çaplarında bilmem onların açısından bakmak lazım olaya ama dediğine katılıyorum tek bir kelimesi ne katılmıyorum W harfi Türkçe mizde W harfi yok :)
Umarım anlayış gösterirsin.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ya da işlerine öyle geliyor. Türkiye ye bir ambargo kendi çaplarında bilmem onların açısından bakmak lazım olaya ama dediğine katılıyorum tek bir kelimesi ne katılmıyorum W harfi Türkçe mizde W harfi yok :)
Umarım anlayış gösterirsin.

Tabi ki katılıyorum.Bende kötü Türkçe kullanımına karşıyım.Buda arkadaşlarla konuşurken ister istemez alınan birşey ama kullanmamak gerekli bencede.

Ama problemin ülkesel olduğuna pek inanmıyorum paypal konusunda,bence gerçekten o sayfalarında hata var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5